Çalışma Koşullarımız ve Sosyal İmkanlar

Lokman Hekim Sağlık Grubu

Görev Alabileceğiniz İşyerleri ve Çalışma Saatleri 

Ankara, Van, İstanbul ve Irak’ ta bulunan kurumlarımızda kendilerine en yakın şubemizde, iş kanununa uygun çalışma saatlerinde, bazı görev tanımlarında vardiyalı olarak çalışma imkânı sunuyoruz. 

Sosyal İmkânlar 

  • Ailemizin her bir üyesi, birinci derece yakınları (eş, çocuk, anne ve baba) ve de torunları, kurumumuzda sunulan sağlık hizmetlerimizden ücretsiz/indirimli faydalanabilmektedir.
  • Tüm çalışanlarımıza kurumumuzda öğle / akşam yemeği ve gece kahvaltısı imkânı sunulmaktadır.
  • Şehir dışından ailemize katılan bayan ve erkek çalışanlarımıza lojman imkânı sunulmakta, ayrıca akşam mesaisinden çıkan çalışanlarımıza bazı şubelerimizde, gece mesaisinden çıkan çalışanlarımıza tüm şubelerimizde servis imkânı sağlanmaktadır.

Sosyal Aktivitelerimiz 

Büyük ve geniş bir aile olduğumuz göz önüne alınarak, çeşitli şubelerimizde görev yapan çalışanlarımızın birbiri ile kaynaşması, Lokman Hekim kültür ve değerlerinin çalışanlarımız arasında yaygınlaştırılması, çalışanlarımızın motivasyon düzeylerinin arttırılması ve kurumun en değerli varlığını oluşturduklarının üst yönetim tarafından bilindiğinin ve önemsendiğinin bir göstergesi olarak motivasyon aktiviteleri, özel gün kutlamaları, kulüp çalışmaları yıl başında belirlenen Etkinlik Takvimi kapsamında yürütülür.