Genel Müdürümüzden

Lokman Hekim Sağlık Grubu

Lokman Hekim Sağlık Grubu Ailesi olarak temel ilkemiz; güvenilir, ekonomik, hızlı ve yeniliklerle donatılmış sağlık hizmetlerini herkes tarafından ulaşılabilir kılmaktır.

Biz, bu doğrultuda attığımız her adımda etik kurallara bağlılığımızı gözler önüne sermeyi ve her zaman daha ilerisini hedefleyerek yeniliklerin öncüsü olmayı, kimliğimizin bir parçası olarak gururla taşımaktayız.

Ulaşılabilir sağlık hizmetleri sunma yolunda birlikte ilerlediğimiz çalışma arkadaşlarımızla yalnızca hastaların değil, hasta yakınlarının da haklarını korumaya, ihtiyaçlarını anlamaya ve beklentilerini karşılamaya özen gösteririz. Burada temel amacımız, şifa kapısını aralayanların memnuniyetini sağlamaktır.

Biliriz ki bu memnuniyet, toplum sağlığı konusunda önleyici ve koruyucu faaliyetlerimizde bize kuvvet verecektir.

Kuruluşumuzdan bu yana ödün vermediğimiz ilkelerimizle katettiğimiz yolumuzda edindiğimiz deneyimle her gün daha iyisini hedefledik.

Biz, bize inanan, güvenen hastalarımızdan ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızdan oluşan kocaman bir aileyiz. Ailemiz, sağlığına kavuşan hastalarımızla ve bilimin ışında yeniliklerin öncüsü olan sağlık çalışanlarımızla, ilkelerinden ödün vermeden büyümeye devam edecektir.

Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak şifa kapısı olduğumuz herkesi sevgi ve saygıyla selamlar, sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımla,

Süleyman Alper İnceöz
Özel Lokman Hekim Sağlık Grubu
Genel Müdür/CEO