| Lokman Hekim Sağlık Grubu
 - Gülüş Tasarımı Nedir? Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

14.02.2024

Gülüş Tasarımı Nedir? Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Gülüş Tasarımı Nedir? Gülüş tasarımı, diş hekimliğinde kullanılan bir yaklaşımdır ve dişlerin estetik görünümünü iyileştirmeyi amaçlar. Bu yöntem, dişlerin renk, şekil, boyut, düzen ve orantısını iyileştirerek daha estetik bir gülümseme elde etmeyi hedefler. Gülüş tasarımı, hastanın bireysel özellikleri, yüz yapısı ve kişisel tercihleri göz önünde bulundurularak kişiye özgü bir tedavi planı oluşturur.

 - Organ Nakli Merkezi- Organ Nakli Nedir?

09.02.2024

Organ Nakli Merkezi- Organ Nakli Nedir?

Organ Nakli Nedir? Organ nakli, bir kişinin çeşitli hastalıklar nedeniyle görevini yerine getiremeyecek hale gelmiş bir organının, bir vericiden alınan sağlıklı bir organla değiştirildiği bir cerrahi işlemdir. Organ nakli, yaşamı tehdit eden veya yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyen ileri derecede organ yetmezliği olan hastalar için en iyi tedavi seçeneğidir.

 - İnfluenza Nedir? İnfluenza Belirtileri Nelerdir?

23.01.2024

İnfluenza Nedir? İnfluenza Belirtileri Nelerdir?

İnfluenza, viral bir solunum enfeksiyonu olan grip, milyonlarca insanı etkileyen yaygın bir hastalıktır. Grip, influenza virüsünün neden olduğu bir enfeksiyondur ve burun, boğaz ve akciğerleri etkiler. Her yıl dünya genelinde mevsimsel grip salgınları görülür ve ciddi hastalık ve ölümlere yol açabilir.

 - Topuk Dikeni Tedavisi- Belirtileri, Nedenleri ve Egzersiz Önerileri

19.01.2024

Topuk Dikeni Tedavisi- Belirtileri, Nedenleri ve Egzersiz Önerileri

Topuk dikeni (plantar fasiit), topuk tabanında ağrıya neden olan yaygın bir ayak rahatsızlığıdır.

 - Doğal (Normal) Doğum İle İlgili Bilmeniz Gerekenler: Anne ile Bebek Bağını Güçlendirir

19.01.2024

Doğal (Normal) Doğum İle İlgili Bilmeniz Gerekenler: Anne ile Bebek Bağını Güçlendirir

Doğal doğum, bir kadının doğum sürecini mümkün olduğunca doğal ve tıbbi müdahale olmadan gerçekleştirmeyi amaçlayan bir doğum yöntemidir. Bu yöntemde, doğal doğumun doğal seyrine güvenilir ve anne adayına mümkün olan en az müdahale yapılır. Doğal doğum, birçok kadının tercih ettiği bir seçenektir çünkü doğal doğumun anne ve bebeğin sağlığı üzerinde olumlu etkileri olduğuna inanılmaktadır.

 - Fotona Sp Dynamis Lazer ve Kozmetik Dermatoloji

19.01.2024

Fotona Sp Dynamis Lazer ve Kozmetik Dermatoloji

Tıbbın birçok farklı alanında lazer teknolojileri, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu alanlardan biri de kozmetik dermatoloji uygulamalardır. Fotona SP Dynamis lazer sistemi, birçok alanda olduğu gibi kozmetik dermatoloji uygulamalar için de geliştirilmiş bir lazer sistemidir.

 - Hemoroid (Basur): Belirtileri, Ameliyatı ve Tedavi Yöntemleri

18.01.2024

Hemoroid (Basur): Belirtileri, Ameliyatı ve Tedavi Yöntemleri

Hemoroid (Basur): Belirtileri, Ameliyatı ve Tedavi Yöntemleri

 - Horlama ve Uyku Apnesi

16.01.2024

Horlama ve Uyku Apnesi

Eğer horluyorsanız ve horlamanız artık rahatsızlık verici hale geldiyse, Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak size yardımcı olabiliriz.

 - İşitme ve Denge Merkezi

10.01.2024

İşitme ve Denge Merkezi

İşitme sağlığı birimi işitme kayıplarını her yaşta tanılama, bunların lokalize edilmesi, tedavi edilmesi, tedavinin takibi için gerekli olan tüm test materyallerini içermektedir.