Online Doktor Görüşmeleri İçin Lokman “Online Hekim”

Diyabete Karşı Check-Up Zamanı! | Diyabet Check-Up Paketi | Lokman Hekim Sağlık Grubu

Online Doktor Görüşmeleri İçin Lokman “Online Hekim”

Lokman "Online Hekim" Hizmetimiz ile Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız!

Yeni Koronavirüs Hastalığı “COVİD-19” sebebiyle ülkemizin ve dünyamızın içinde bulunduğu bu zor dönemde Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak bizler de üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek adına Lokman "Online Hekim" hizmetimizle siz neredeyseniz Lokman Hekim Sağlık Grubu da "şifa kapınız" olarak yanınızda.

“Sen yeter ki #evdekal” sloganımız ile bir yandan Evde Sağlık ve Bakım Hizmetleri ekiplerimizle gece gündüz demeden “şifa kapınız” olmaya devam ederken bir yandan da Lokman "Online Hekim" hizmetimiz ile ihtiyacınız olan her branşta uzman doktorlarımızla size görüntülü görüştürme imkanı sağlıyoruz.

Evlerinizin konforunda, Lokman Hekim Sağlık Grubu’nun uzman doktorları ile görüntülü görüşme yaparak; başta risk grubunda yer alan kronik hastalıklarınızın takibini yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her branşta hastanelerimize gitmeye gerek kalmadan doktorlarımız ile akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ve kamerası olan bilgisayarlarınız aracılığıyla görüşebilirsiniz.

 “Online Psikolog” ve “Online Diyetisyen” hizmetlerimizle de aynı şekilde evlerinizden çıkmadan akıllı telefonlarınız, tabletleriniz ve kamerası olan bilgisayarlarınız aracılığıyla görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Ülkemizin ve dünyamızın içinde bulunduğu bu zor dönemde evlerimizde kalırken sağlıklı beslenme ve zihin sağlığı konularında uzmanlarımızdan dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Siz yeter ki iyi olun. “Şifa kapınız” Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak, hastanelerimizde olduğu gibi bu zor günlerde evlerinizde de yanı başınızdayız.

Lokman "Online Hekim" Uygulaması Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Görüntülü görüşmeler; akıllı telefonlarınız, bilgisayarlarınız veya tabletleriniz aracılığıyla yapılmaktadır. Herhangi bir ek uygulamaya gereksinim duymadan uçtan uca şifrelenen veri ağıyla görüşmelerinizi size özel olarak sağladığımız güvenli bir platformda yapabilirsiniz.
  • Ödeme süreçleri, Lokman Hekim Sağlık Grubu'nun "Online Dijital Sağlık Platformu" heryerdesaglik.com'un güvenli ödeme altyapısı kullanarak gerçekleşmektedir. Tarafınıza gelecek ödeme sayfasının linkine tıklayarak Kredi Kartı bilgilerinizi  ve kart bilgilerinizi telefon ile paylaşmadan girebilir ve güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz.
  • Lokman "Online Hekim" görüşmeleri 10dk ile sınırlıdır. Görüşme süreleri doktorunuzun kararına göre uzayabilir.
  • Planlanan görüşmeden 1 saat öncesine kadar ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

Lokman "Online Hekim" uygulamamız hakkında daha detaylı bilgi ve randevu için çağrı merkezimize 444 99 11 numaralı telefondan ulaşabilir veya aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz.