Psikiyatri ve Psikoterapi

İlgili Makaleler

Erkek Sağlığına Özel Çözümler

Erkek üreme sistemini ve cinsel sağlığını etkileyen tüm problemler için multidisipliner bir anlayışla hareket edilen kliniğimizde tüm sorunlarınız için en modern çözüm yolları sunulmaktadır.

7242 Kez izlendi

Televizyon Dost mu Düşman mı?

Çocuklarımıza küçüklükten itibaren yabancılarla konuşmaması gerektiğini öğretiyoruz, ama onu evimizdeki çılgın yabancıya-televizyona- saatlerce emanet edebiliyoruz. Son zamanlarda yapılan araştırmalar çocukların televizyon başında harcadıkları zamanın, uyku hariç diğer tüm etkinliklerden daha fazla olduğunu gösteriyor.

5368 Kez izlendi

Psikiyatri Hastalıkları ve Tedavisi

Polikliniğimizde en son bilimsel gelişmeler ışığında ayrıntılı değerlendirmelerin yapılmasına, gerekli hallerde ileri tetkiklerin istenmesine ve hastalarımıza en uygun olan tedavinin düzenlenmesine özen gösterilmektedir.

13621 Kez izlendi

Psikoloji Kliniği

Psikolojisi iyi olan bireyin; zihinsel faaliyetleri yerine getirebilen, üretken olan, diğer insanlarla ilişkilerini sürdürebilen ve memnun olan, değişikliklere adapte olurken sorunlarla başa çıkabilen bir yapıda olmasını bekliyoruz. Aile içi ve kişilerarası ilişkilerin sağlıklı şekilde devamı için de psikolojisi sağlam bireyler en temel yapıyı oluşturmaktadırlar.

12201 Kez izlendi

'HAYIR' Demeyi Öğrenme Zamanı Geldi!

işilerarası ilişkileri düşündüğümüzde belki de en çok yapılan hatalardan biri hayır diyememek, her şeye ve her beklentiye evet demek zorunda olduğumuzu düşünmektir. Aslında bunu çok farkında olmadan yapsak da, zamanla kişilik özelliğimiz haline gelebilir hatta önemli işlerimizi yapmaktan alıkoydurduğu için, zaman kaybettirici bir unsur haline bile gelebilir.

4366 Kez izlendi

Doktorum Google Söyle Bana Neyim Var?

Hani bir meşhur fıkra var; sanala en zor soruyu sorma yarışı düzenlemişler. İngiliz sormuş; 'sanal beş dakikada' cevap vermiş, Alman sormuş; 'sanal on dakikada' cevap vermiş, Fransız sormuş; 'sanal on beş dakikada' cevap vermiş, Rus sormuş; 'sanal yirmi dakikada' cevap vermiş. Bizim Temel'e sıra gelmiş ve muhteşem sorusunu sormuş; sanal bir türlü cevap verememiş.

6707 Kez izlendi

Paylaş

Lokman Hekim Hastaneler Grubu


Sabit hat: 444 99 11
E-posta: halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr