Lokman Hekim Grubu


Lokman Hekim Grubu

Şirketimiz 20 yıldır sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Sağlık alınandaki tecrübemiz ve hizmet kalitemizle gelişmiş ülkelerle rekabet edebilecek düzeyde hizmet vermektedir.

Şirketimiz Ankara, Van ve Irak’ın demografik ve ekonomik açıdan önemli bölgelerinde 1.963 çalışanıyla hizmet sunmaktadır.

Ankara'da 359 yataklı 3 hastane ve ayakta tedavi yapılan 1 Tıp Merkezi, Van'da ise 271 yataklı 2 hastane olmak üzere toplam 630 yataklı 5 hastane ve ayakta tedavi yapılan 1 Tıp Merkezi ile Türkiye'deki sağlık hizmet ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz.

Ayrıca Irak Erbil tanı merkezi bünyesindeki tam donanımlı laboratuvarlarımız ve görüntüleme cihazları ile sağlık sektöründeki faaliyetlerimizi uluslararası alanda da sürdürmekteyiz.

Yurt dışındaki temsilciliklerimiz ve özel kurumlarla yaptığımız anlaşmalarla sağlık turizmi çalışmalarını başlatan şirketimiz, Irak, Azerbaycan, İsveç, Hollanda başta olmak üzere yurt dışından gelen hastaların sağlık hizmet taleplerini karşılamaktadır. Lokman Hekim Akay hastanesiyle birlikte sağlık turizmi çalışmalarımız hız kazanmıştır.

Şirketimizin tüm hastanelerinde konusunda uzman, hasta ve hasta yakınlarının konfor ve hassasiyetlerini önemseyen çalışanlar tarafından hasta odaklı sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Makine ekipmanı, hem kaliteli hizmet hem de kısa sürede teşhis-tedavi için yüksek öneme sahip olduğundan her yıl yeni makine ekipmanı yatırımı ve modernizasyon yatırımlarımızla teknoloji parkurumuzu geliştiriyoruz. Son model ve yüksek teknoloji cihazlarla daha uygun maliyetle kaliteli hizmeti birçok hastaya sunarak hasta memnuniyetini sağlıyoruz.

Hastanelerin bünyesinde bulunan laboratuvarlar, merkezi Almanya'da bulunan İNSTAND-RV kalite sistemi üyesidir.

Hastanelerimiz, anesteziyoloji ve reanimasyon, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dermatoloji, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, gastroenteroloji, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, kardiyovasküler cerrahi, göz hastalıkları, hematoloji, iç hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, kulak burun boğaz, nöroloji, nöroşirürji nefroloji, ortopedi ve travmatoloji, üroloji, diş hekimliği, , endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları, psikiyatri, çocuk cerrahisi, göğüs cerrahisi, plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi, acil tıp, biyokimya, mikrobiyoloji, enfeksiyon hastalıkları, patoloji, radyoloji tıbbi birimleriyle faaliyet göstermektedir.