Hollanda'ya Özel


Diş İmplantı

Hollanda'ya ÖzelEksik veya hasarlı dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilen titanyum yapılardır. İmplant tedavisi günümüzde en yaygın kullanılan ve en güvenilir diş tedavilerindendir. İmplant diş titanyum esaslı olduğundan insan vücuduna diğer kimyasal maddelerden daha rahat uyum sağlar. Hastanelerimizde Diş implantı tedavisi başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Burun Estetiği (Rinoplasti) Ameliyatı

Hollanda'ya Özel

Rinoplasti burun şekil bozukluğunu düzeltmek amacıyla yapılan cerrahi işlemdir. Estetik cerrahi’de en çok yapılan operasyondur. Rinoplasti adı altında yapılan bu işlemde hastanın nefes almasını engelleyen kemik ve kıkırdak eğrilikleri düzeltilmektedir. Başarılı bir burun estetiği ameliyatı diyebilmek için kişinin yüzü ile bütünlük ve uyum sağlayan yüzün harmonisine katkı sağlayan ve doğal görünümlü bir burun elde edilmesi kastedilmektedir. Kim istemez ki hayallerindeki buruna kavuşmayı, o burunu elde etmeyi. Bu zamana kadar yüzlerce başarılı burun estetiğioperasyonlarına imza atan doktorlarımız tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Saç Ekimi

Hollanda'ya Özel

Genetik, yaşın ilerlemesi, kötü beslenme alışkanlıkları ya da strese bağlı olarak saç köklerinin zayıflaması, kıl yoğunlunun ve tutuculuğun azalmasıyla başlayan kellik problemleri artık sorun olmaktan çıkmış durumda. Son yıllarda en çok gelişme gösteren estetik işlemlerin başında saç ekimi gelmektedir.

Her ne kadar insanda önemli olan organların doğru çalışması olsada, psikilojinin ve özgüvenin de yerinde olması sağlığı direkt etkileyen faktörler arasındadır. Bu yüzden saç ekimine sadece estetik bir gözüyle bakmak yetersizdir. İşlem sonrası özgüvenin geri getirilmesi, ruh sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Saç ekimi hastanelerimizde başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Excimer Lazer ile Gözlüklerinizden Kurtulun

Hollanda'ya Özel

Miyop, hipermetrop ve astigmatın tedavisinde kullanılan ve refraktif cerrahide bütün dünyada uygulanan en yaygın yöntem Excimer Lazer'dir. Görme bozukluğunun derecesine göre, bilgisayar aracılığıyla programlanan Excimer Lazer ışını ile gözün üzerindeki saydam kornea tabakasının yeniden şekillendirilerek doğru odaklama ve net görme sağlanır. Doğru teknoloji ve deneyimli doktorlarımız öncülüğünde Lazer ameliyatları başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Obezite Cerrahisi

Hollanda'ya Özel

Obezite besinler ile alınan enerjinin, harcanan enerjiden fazla olmasından kaynaklanan ve vücutta sağlığı bozacak şekilde anormal yağ artışı ile karakterize olan bir hastalıktır. Obez hastalarının kilo vermelerine yardımcı olmak amaçlı gıda alımlarının veya besin emilimlerinin ya da her ikisinin birden azaltılması amacıyla sindirim sistemlerine cerrahi müdahalede bulunulmasına “obezite cerrahisi denilmektedir. Uzman kadromuz tarafından başarılı bir şekilde yapılmakta olan Obezite cerrahisi küçük kesilerden yapılan laparoskopik ya da robotik cerrahi yöntemleriyle uygulanıyor. Bu yöntemlerle genellikle kısa süre sonra günlük hayata dönülebiliyor.

Detaylı bilgi için Hollanda temsilcimiz


Ramazan Akpınar

Tel: +31 6 42 100763

Adres: Gildentstraat 1-A I
3861 RG I Nijkerk

www.zuiverzorg.com


Kanser Cerrahisinden Fark Almıyoruz

Yüzyılın korkulu rüyası kanser cerrahisinden Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak fark almıyoruz.

1987 Kez izlendi

Kanser Cerrahisinden Fark Ücreti Almıyoruz

Lokman Hekim Sağlık Grubu olarak erken teşhis edildiğinde kurtulma şansının yüksek olduğu ve tüm Dünya'da önemli cerrahi işlemler arasında yer alan kanser ameliyatlarından fark almıyoruz.

6398 Kez izlendi