Diş Hastalıkları ve Tedavisi

​Vücut sağlığımız ve güzel bir görünüm için sağlıklı dişlere ihtiyacımız vardır. Diş sağlığımız için düzenli diş bakımı ve en az yılda 2 defa diş ve ağız muayenesi yapılması gerekir. Böylece zamanında alınan önlemlerle sorunlar başlangıçta yakalanır ve rahatsızlık vermesi engellenir.

Diş Polikliniğimizde;

 • Diş taşı temizliği (detertiraj)
 • Diş lekelerinin giderilmesi
 • Diş beyazlatma (bleaching)
 • Diş eti hastalıkları teşhis ve tedavisi
 • Tam ve bölümlü protezler
 • Porselen ve zirkonyum
 • İmplantasyon
 • Süt dişlerinin sedasyonla çekimi
 • Yer tutucu
 • Gömülü diş operasyonları
 • Estetik bir gülüşü destekleyici diş taşı restarasyonu yapılmaktadır.

Doktorumuza danışmak istediğiniz bilgiler için; halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr

Sağlık Personeli

İlgili Makaleler

Ağız ve Diş Sağlığı

Diş hekimliğinin ilk amacı; ağız sağlığını korumak ve çiğneme sisteminin devamlılığını optimal düzeyde sürdürmektir. Optımal ağız sağlığını en iyi şekilde, problemler ortaya çıkınca tespit etmekten ziyade, problem oluşmasını önleyici ve koruyucu girişimlerle sağlanır.

16527 Kez izlendi

Demet Tıp Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı Birimi

Demet Tıp Merkezi içinde yer alan Diş Birimi üç ünitesi ile son bir yılda 3500'den fazla hastaya hizmet vererek %96 memnuniyet oranı ile çalışma başarısına ulaştı.

2381 Kez izlendi

20'lik Dişler Korkulu Rüyanız Olmasın

Ağızda en son çıkan 20'lik dişler ciddi sorunlara yol açabilir. 17–25 yaşları arasında çıkmaya başlayan dişler çenede yeterli alan olmadığı durumlarda gömük kalır ve şiddetli ağrılara yol açabilir. 20 yaş dişlerinin doğru pozisyonda çıkması ve çevre dokulara zarar vermemesi halinde yerinde kalmasında bir sakınca yoktur.

5420 Kez izlendi

Ağız Kokusu Kabusunuz Olmasın!

Uzmanlar, insanın sosyal ve özel hayatını kabusa çeviren sorunu giderme yollarını şöyle sıralıyor:

3558 Kez izlendi

AĞIZ KOKUNUZ MU VAR?

Kötü nefes ve ağız kokusu çok yaygın bir ağız sağlığı sorunudur. Naneli şekerler, ağız spreyleri ve gargaralar kozmetik bir çözüm önerisi olarak kullanılsa da önemli olan ağız kokusunun asıl nedenlerini araştırmak ve kesin çözümlere ulaşmaktır.

3527 Kez izlendi

Ağız ve Diş Problemleriniz Çözümsüz Kalamayacak Kadar Önemli...

Hastanemizde diş tedavilerinizi sizin için problem olmaktan çıkararak güvenle başvurabileceğiniz bir sağlık merkezi olmak en büyük hedefimiz. Hastanemizde güncel teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve sizlere sunmaya çalışmaktayız. Bilimsel yaklaşımların ışığında, halkın bilgi seviyesini yükselterek doğru ağız ve diş sağlığı alışkanlıkları kazandırmak ve koruyucu uygulamaları yaygınlaştırmak bizim en önemli amaçlarımızdandır.

3217 Kez izlendi

Paylaş

Lokman Hekim Hastaneler Grubu


Sabit hat: 444 99 11
E-posta: halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr