Göğüs Cerrahisi

İlgili Makaleler

Meme Kanseri Üzerine Keyifli Sohbet

Lokman Hekim’de işe nasıl başladınız? Mesleğini icra ederken hastalarıma en iyi hizmeti verebilecek alt yapıyı göz önünde bulundurduğum için yaklaşık 2 yıl önce bu güvenle çalışmaya başladım

8324 Kez izlendi

AKCİĞERİNİZİN YAŞINI BİLİYOR MUSUNUZ?

Koah’ belirlileri nelerdir? KOAH'ın belirtileri maalesef bazen çok geç dönemde ortaya çıkar. En sık görülen belirtiler öksürük, balgam nefes darlığıdır. Öksürük ilk zamanlarda sadece mevsim geçişlerinde görülür, balgam olmayabilir hatta İçişi balgam çıkarmakta sıkıntı bile çekebilir. Nefes darlığı da ilk zamanlarda ağır eforlarda 2-3 kat çıktıktan sonra olurken zamanla efor kapasitesi düşer, düz yolda da nefes darlığı görülmeye başlar

7335 Kez izlendi

Sağlıklı Kadın = Sağlıklı Toplum (MEIK Cihazı)

Meme kanseri erken teşhis edildiğinde tedavi edilebilen bir hastalıktır ve elekrtik impedans mamografi cihazının anında sonuç vermesi ile bu artık çok kolay ve mümkün. Radyasyon yaymadan 16 yaştan itibaren her kadına sınırsız kere uygulanabilen MEİK cihazı tıpta çığır açma iddiası ile siz hastalarımızın hizmetine sunulmuştur.

6929 Kez izlendi

Meme Kanserinde 40 Yaş Riski

40 YAŞINI GEÇMİŞ 8 KADINDAN BİRİNDE MEME KANSERİ RİSKİ VAR” Lokman Hekim Ankara Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Kemal Yandakçı, 40 yaşını geçmiş her 8-10 kadından birinde meme kanseri görüldüğünü hatırlatarak, bu risk grubunda yer alanların mutlaka hekim kontrolüne başvurmasını tavsiye etti.

6577 Kez izlendi

Koah Hastaları; Soğuk Kış Günlerine Dikkat!

Koah Hastaları; Soğuk Kış Günlerine Dikkat! KOAH ( kronik obstriktif akciğer hastalığı ) hava yollarının daralması ile oluşan, ilerleyici , tam olarak düzelmeyen , fakat önlenebilir ve tedavi edilebilir akciğer hastalığıdır.

6201 Kez izlendi

Paylaş

Lokman Hekim Hastaneler Grubu


Sabit hat: 444 99 11
E-posta: halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr