Meme Cerrahisi

İlgili Patolojiler

İlgili Makaleler

Estetik (Kozmetik) Cerrahi

Estetik cerrahide, bütünü oluşturan yapıların aralarındaki oransızlıklar düzeltilir. Böylece insana yaşama sevinci veren estetik görünüm elde edilir. Estetik cerrahi de, ameliyatın sanatsal yönü ile yaşama sevinci vererek beklenti ve gereksinimleri karşılaması önemlidir. Hastanın kendisinde bulduğu kusurlar, orantısızlıklar hastanın özgüvenini zedeleyebilmektedir.

16260 Kez izlendi

Genç Görünen Yüzün Sırrı

Ameliyatsız Çözümler: Hem genç görüneyim (herkesler beni hayran hayran süzsün), hem de ameliyat olmadan olsun (şimdi ağrı-acı, pansuman vb ne gerek var) öyle mi? Tamam kabul. Efendim şurası bir gerçek ki ameliyatsız çözümler olduğu kadar olur. Yani probleminizi ya kamufle eder veya kısmen çözer.

7775 Kez izlendi

Meme Kanseri Nedir?

Meme kanseri kadınlarda en fazla görülen kanserdir. Meme kanseri, hücrelerin kanser niteliği kazanması (sınırsız ve kontrolsüz çoğalma, büyümeye başlaması) sonucu oluşur. Akciğer kanserinden sonra, dünyada görülme sıklığı en yüksek olan kanser türüdür. Her 8 kadından birinin hayatının belirli bir zamanında meme kanserine yakalanacağı bildirilmektedir.

6369 Kez izlendi

Meme_Kanseri

4468 Kez izlendi

Paylaş

Lokman Hekim Hastaneler Grubu


Sabit hat: 444 99 11
E-posta: halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr