Diş Çekimi ve Gömülü Diş Çekimi

İlgili Patolojiler

İlgili Makaleler

Ağız ve Diş Sağlığı

Diş hekimliğinin ilk amacı; ağız sağlığını korumak ve çiğneme sisteminin devamlılığını optimal düzeyde sürdürmektir. Optımal ağız sağlığını en iyi şekilde, problemler ortaya çıkınca tespit etmekten ziyade, problem oluşmasını önleyici ve koruyucu girişimlerle sağlanır.

17202 Kez izlendi

20'lik Dişler Korkulu Rüyanız Olmasın

Ağızda en son çıkan 20'lik dişler ciddi sorunlara yol açabilir. 17–25 yaşları arasında çıkmaya başlayan dişler çenede yeterli alan olmadığı durumlarda gömük kalır ve şiddetli ağrılara yol açabilir. 20 yaş dişlerinin doğru pozisyonda çıkması ve çevre dokulara zarar vermemesi halinde yerinde kalmasında bir sakınca yoktur.

7032 Kez izlendi

Ağız ve Diş Problemleriniz Çözümsüz Kalamayacak Kadar Önemli...

Hastanemizde diş tedavilerinizi sizin için problem olmaktan çıkararak güvenle başvurabileceğiniz bir sağlık merkezi olmak en büyük hedefimiz. Hastanemizde güncel teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve sizlere sunmaya çalışmaktayız. Bilimsel yaklaşımların ışığında, halkın bilgi seviyesini yükselterek doğru ağız ve diş sağlığı alışkanlıkları kazandırmak ve koruyucu uygulamaları yaygınlaştırmak bizim en önemli amaçlarımızdandır.

3364 Kez izlendi

Paylaş

Lokman Hekim Hastaneler Grubu


Sabit hat: 444 99 11
E-posta: halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr