Erkek Sağlığına Özel ÇözümlerLokman Hekim Demet Tıp Merkezi Oluşturuldu: 2019-01-08 10:58:51
Görüntü Sayısı: 7252

Erkek Sağlığına Özel Çözümler

Erkek üreme sistemini ve cinsel sağlığını etkileyen tüm problemler için multidisipliner bir anlayışla hareket edilen kliniğimizde tüm sorunlarınız için en modern çözüm yolları sunulmaktadır.

Erkek Sağlığına Özel Çözümler

Sertleşme sorununa neler sebep olur?

Cinsel sorunların biyolojik ve psikolojik pek çok sebepleri vardır. Bunların multidisipliner bir anlayışla araştırılarak çözülmesi uzun vadeli çözümü getirecektir.

Sertleşme bozukluğu tedavisi nedir?

Sertleşme bozukluğu tedavisi hastadan hastaya değişmektedir. Cinsel isteksizliğin nedeni ister psikolojik nedenlere dayansın ister organik sorunlara Lokman Hekim Erkek Sağlığı Kliniği multisipliner bir anlayışla sizlere yardımcı olacaktır.

geNntC.jpg

Erkek Sağlığı paket içeriğinde neler var?
Bir aylık süreci kapsayan paket kapsamında iki defa ürolog iki defa psikolog görüşmesi gerçekleşecektir. Bu sayede kişi 360 derece takip edilerek en hızlı ve kesin iyileşme sağlanılacaktır.

Hangi testler yapılacak?
Ürolog ile yapılacak ilk görüşmede kişinin sağlık durumu değerlendirilerek paket kapsamında gereken tüm testler yapılacaktır. Bu testler için ayrıca bir ücretlendirme olmayacaktır.

Ücret nedir?
4 hafta boyunca her Çarşamba saat 17.00'de gerçekleşecek yarım saatlik seansların ikisi ürolog, ikisi psikolog iledir. Yapılacak tüm testlerin de dahil olduğu paketimiz sadece 1400 TL'dir.

Detaylı bilgi için;
Size ulaşabilmemiz için halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr elektronik posta adresine "Erkek Sağlığı Paketi" yazarak telefonunuzu göndermeniz yeterli.

Veya 0 546 223 51 96 whatsapp hattına "Erkek Sağlığı Paketi" yazarak merak ettiklerinizi sorabilir, randevunuzu alabilirsiniz.


Bu yazı Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi tarafından yazıldı ve 7252 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...


İlgili Makaleler