Darbeye Karşı Koyarken Yaralanan 88 Vatandaşımız Taburcu Edildi!Lokman Hekim Etlik Hastanesi Oluşturuldu: 2016-12-22 07:04:56
Görüntü Sayısı: 2957

Darbeye Karşı Koyarken Yaralanan 88 Vatandaşımız Taburcu Edildi!

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz gecesindeki darbe girişimi sırasında yaralanan ve Lokman Hekim Akay, Ankara ve Etlik Hastanelerinde tedavi altına alınan 89 hastadan 88’i tedavileri yapılarak taburcu edildi.


Darbeye Karşı Koyarken Yaralanan 88 Vatandaşımız Taburcu Edildi!

10 Ağustos 2016

Lokman Hekim Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Sarıoğlu, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında ve sonrasında doktorlar başta olmak üzere tüm sağlık personelinin özveriyle çalıştığını bildirdi. Lokman Hekim’in Akay, Ankara ve Etlik Hastanelerine olaylarda yaralanan 89 kişinin getirildiğini aktaran Sarıoğlu, hastaların biri hariç tamamının şifalarına kavuşturularak taburcu edildiğini kaydetti.

Sarıoğlu, “Milletimiz, 15 Temmuz gecesinde kahramanca ve fedakarca bir mücadele örneği göstererek FETÖ’nün darbe girişimine karşı koymuştur. Bu mücadele esnasında yaralanan vatandaşlarımızdan 89’u Akay, Ankara ve Etlik Hastanelerimize getirilmiştir. Vatan savunması sırasında yaralanan bu vatandaşlarımızın biri maalesef şehit oldu. Geri kalanların tamamı şifalarına kavuşarak taburcu edilmiştir. Bu vesileyle bir kez daha şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz" dedi.


Bu yazı Lokman Hekim Etlik Hastanesi tarafından yazıldı ve 2957 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...