Lokman Hekim, Hollanda’da Kayserililerle buluştuLokman Hekim Van Hastanesi Oluşturuldu: 2016-12-20 07:05:06
Görüntü Sayısı: 2583

Lokman Hekim, Hollanda’da Kayserililerle buluştu

Lokman Hekim Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Altuğ, Hollanda’da aktif çalışmalar yürüten Hollanda Kayserililer Vakfının gecesine katıldı.


Lokman Hekim, Hollanda’da Kayserililerle buluştu

29 Kasım 2016

Rotterdam’da gerçekleştirilen ve Lokman Hekim Sağlık Grubunun sponsor olduğu 2. Sosyal, Kültürel ve Dayanışma Gecesi’ne Mehmet Altuğ’un yanı sıra Hollanda’da yaşayan çok sayıda Kayserili katıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de iş yoğunluğu nedeniyle yer alamadığı geceye telekonferansla canlı bağlantı yaptı.

Hollanda Kayserililer Vakfı Başkanı Hasan Tekten, gecede vakfın çalışmaları ve geleceğe yönelik planları hakkında detaylı bilgi verdi.

Rotterdam Yurttan Sesler Korosunun sevilen şarkıları seslendirdiği gecede sponsor firma olarak yer alan Lokman Hekim Sağlık Grubuna da plaket verildi. Geceye katılanların Lokman Hekim Hastanelerine ilişkin sorularını yanıtlayan Mehmet Altuğ, kurum hakkında yöneltilen sorulara yanıt verdi. Altuğ, Lokman Hekim Hastanelerinin herhangi bir sağlık sorunu yaşanması durumunda yurt dışında yaşayan vatandaşların hizmetinde olduğunu söyledi.


Bu yazı Lokman Hekim Van Hastanesi tarafından yazıldı ve 2583 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...