Sigarayı Bırakmanın En Etkili Yolu Artık Lokman Hekim Hastanesi’nden Geçiyor!Lokman Hekim Hastaneler Grubu Oluşturuldu: 2016-12-16 07:16:42
Görüntü Sayısı: 2576

Sigarayı Bırakmanın En Etkili Yolu Artık Lokman Hekim Hastanesi’nden Geçiyor!

​​Biossmart akıllı biorezonans mora terapi cihazıyla sigara bırakma terapisi artık Lokman Hekim hastanesinde siz değerli halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Sigarayı Bırakmanın En Etkili Yolu Artık Lokman Hekim Hastanesi’nden Geçiyor!

Tek seansta zorlanmadan, hiçbir yan etkisi olmayan Bio’ssmart akıllı biorezonans mora terapi cihazıyla, %92 başarı oranında sigarayı bırakmanız artık mümkün… Yöntem, bilimsel bir yöntemdir. Ülkemizde birçok merkezde uygulanmaktadır. Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden Lokman Hekim Hastanesi ve Moramer’in deneyimiyle Siz hastalarımızın hizmetindedir. Uygulama basit ama etkili bir yöntemle gerçekleştirilir. Herhangi bir ağrı, sızı hissedilmez. Yaklaşık 45 dakikalık bir işlem sonucu sigaradan kurtulmak mümkün. Öncelikle, sigarayı bırakmak isteyen kararlı kişiye frekans taraması yapılır ve hasta vücudundaki bozuk ya da doğru olan frekanslar tespit edilir. Bu işlem 20 dakika sürer. Ardından hasta 1 adet sigarayı yarısına kadar içer. Daha sonra, içilen bu sigaradan alınan frekansların tersi hastaya iade edilir ve vücuttaki nikotin frekansları silinir. Buna da Mora-terapi denir (ya da biorezonans terapi). Bu ters frekans işlemi bittikten sonra beyin nikotini yabancı bir madde olarak algılar ve vücuttan atmaya başlar. Nikotin artık vücutta olmadığı için nikotin gereksinimi ortadan kalkar. Bu atış işlemi idrar çıkışı ve terleme ile hayata geçer. Bu yüzden, bol su tüketmeniz ve günde en az 1 kere duş almanız gerekmektedir. Terapi bittikten sonra, destek amaçlı olarak aynı frekansları yüklediğimiz homeopatik sıvı kullanmaktayız. Uygulamadan sonra asabiyet, iştah artışı yaşanmaz.

Biorezonans Terapi Nedir?

Biorezonans terapisinin uyguladığı temel prensip – inversyon prensibidir. Yani Biorezonans Terapi, biorezonans tarama sonucunda tespit edilen bozuk frekansların, hastaya gönderilen doğru ses dalgaları sayesinde doğru yöne çevrilmesi yöntemidir.

Biorezonans Terapi ile Sigara Bırakma

Biorezonans ile sigara bırakma terapisi sigaradan alınan frekansların ters çevrilerek hastaya iade edilmesi ile birlikte hasta vücudunda sigara içme isteğini tetikleyen titreşimlerin (frekansların) silinmesi işlemidir.

Yan Etkisi Var Mıdır?

Hiçbir yan etkisi olmayan, güvenilir bir yöntemdir.

Ağrılı Bir Yöntem midir?

Biorezonans Terapi, ağrısız, ilaçsız, acısız bir yöntemdir. Kan alınmaz, tıbbi hiçbir müdahale yapılmaz.

Kimlere Uygulanmaz?

Metal kalp kapakçığı, kalp pili olanlara ve hamile bayanlara uygulanmaz.

Kaç Seans Uygulanır?

Tek seans uygulaması genellikle yeterlidir. Vücudun, terapi sonrası yeni duruma adaptasyonu için birkaç gün geçmesi gerekmektedir.

Seans Öncesi Yapılması Gerekenler

Mora Terapi seansına gelmeden önce sigara kullanımında azaltma, günlük sigara bırakma denemeleri yapılmamalıdır. Normal sigara tüketimine devam edilmelidir.

Frekans iletkenliklerini hızlandırmak için “Özel Diyet” uygulanmalıdır.

İşlem Nasıl Yapılır?

Öncelikle frekans taraması yapılır ve vücudunuzdaki bozuk ya da doğru olan frekanslar tespit edilir. Bu işlem 20 dakika sürer. Ardından hasta 1 adet sigarayı yarısına kadar içer. Daha sonra, içilen bu sigaradan alınan frekansların tersi hastaya iade edilir ve vücuttaki nikotin frekansları silinir. Buna da Mora-terapi denir (ya da biorezonans terapi). Bu ters frekans işlemi bittikten sonra beyin nikotini yabancı bir madde olarak algılar ve vücuttan atmaya başlar. Bu atım işlemi idrar çıkışı ve terleme ile hayata geçer. Bu yüzden, bol su tüketmeniz ve günde en az 1 kere duş alınması önemlidir.

Homeopatik Sıvı

Mora Terapi uygulaması yapıldıktan sonra, son olarak homeopatik sıvı hazırlanır. Homeopatik sıvı – Mora Terapi sırasında hastaya verilen frekansların yüklendiği sudur.

Günde üç kere, yarım yudum şeklinde alınmalıdır.

Sigara içme isteği uyandığı durumlarda ekstradan da alınabilir.

Seans Sonrası Yapılması Gerekenler

Kesinlikle, bir nefes dahi sigara içilmemelidir;

Kırmızı et ve kahve 3 gün, gazlı ve alkollü içecekler 2 hafta tüketilmemelidir;

İki hafta boyunca sigara içilen ortamlardan uzak durulmalıdır;

Homeopatik sıvı kullanılmalıdır;

Aşırı sigara içme isteği duyulduğu durumlarda destek terapi için biorezonans uzmanına başvurulmalıdır.

Nikotin Eksikliği Hisseder miyim?

Mora Terapi uygulaması yapıldıktan sonra beyin nikotini yabancı bir madde olarak algılamaya başlar ve nikotin ihtiyacı ortadan kalkar.

Kilo Alır mıyım?

Mora Terapi ile sigarayı barakan kişilerde kilo alımı ya da iştah değişimi yaşanmaz.Fakat sigara bırakma ile birlikte metobolizma yavaşlayacağı için yediklerinize dikkat etmeniz gerekecektir.

Asabiyet Yapar mı?

Biorezonans Terapi, sinir sistemi de dahil olmak üzere vücudun bütün sistemlerine uygulandığı için vücudun bütün sistemlerinin dengeli çalışmasını sağlar ve terapi sonrası asabiyet genellikle gözlenmez.

Biorezonans Terapi Sonrası Yaşanacak Durumlar

Kişiler sigara içmek isteseler de, içemezler. İçtiklerinde kusmaya varan bulantı veya keyifsizlik hali yaşayabilirler. Sigara içme isteği azalır. İçmek için çaba harcanırsa bir süre sonra tiksinti ortadan kalkar, fakat sigaradan zevk alamama devam eder.


Bu yazı Lokman Hekim Hastaneler Grubu tarafından yazıldı ve 2576 kere izlendi.


Yorumlar

Yükleniyor...


İlgili Makaleler