Beyin Cerrahisi Nöroşirürji

Sağlık Personeli

İlgili Makaleler

Parkinson Hastalığı

Parkinson hastalığı genellikle ileri yaşlarda ortaya çıkan ve başlangıç belirtisi elde veya vücudun bir yarısında titreme olan bir hastalıktır. Hastalığa eşlik eden bir duruş bozukluğu olarak öne eğik durma ya da yürürken kolunu sallamama görülebilir. Bir diğer belirti hareketlerde yavaşlama olmasıdır. Hasta günlük işlerini yaparken zorlanır. Yemek yerken, bir tarafa dönerken yavaşlama söz konusudur ve bunlar güçlükle yapılır.

4757 Kez izlendi

Parkinson Cerrahisi Yüz Güldürücü Sonuçlar Veriyor

Parkinson hastalığına ilişkin bilgi veren Doktor Seçkin, hastalığın diğer belirtilerinin öne eğik durma, yürürken kolunu sallamama ve hareketlerde yavaşlama olduğunu aktardı. Seçkin, “Hasta günlük işlerini yaparken zorlanır. Yemek yerken, bir tarafa dönerken yavaşlama söz konusudur ve bunlar güçlükle yapılır. Hastada kas sertliği mevcuttur. Hastalar küçük harflerle ve okunaksız yazarlar. Sesleri kısıktır ve yutma zorluğu gelişebilir.” dedi.

4497 Kez izlendi

İlk Doğum Gününü Hastanede Kutladı

Van’da yaklaşık 50 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde 1 yaşına giren Elif Naz Arslan’a hastanede sürpriz doğum günü yapıldı.

4645 Kez izlendi

Hipofiz Tümörlerinde Endoskopik Cerrahi

Kafanın tam merkezinde ve beynin altında bulunan bir hormon bezidir.

4442 Kez izlendi

Paylaş

Lokman Hekim Hastaneler Grubu


Sabit hat: 444 99 11
E-posta: halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr