İletişim

Genel Müdürlük

Adres  :

Zübeyde Hanım Mah. Aslanbey Cad.

No:17  İskitler Altındağ / Ankara

Tel : (0312) 589 70 00
Faks : (0312) 331 67 79
   

Ulaşım Bilgileri

e-posta  

halklailiskiler@lokmanhekim.com.tr

Next Level Ofis 

Adres  :

Next Level Ofis Binası

Eskişehir Yolu No: 3  A Blok Kat 8 No: 34

Söğütözü/ANKARA

Tel : 444 99 11

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Adres  : Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 
Etlik Keçiören / Ankara
Tel : 444 99 11
Faks : (0312) 326 49 09
   

Ulaşım Bilgileri

e-posta  

etlik@lokmanhekim.com.tr

Lokman Hekim Ankara Hastanesi

Adres  :

Andiçen Mah. Polatlı 2 Cad. İdil Sok. No:44 Sincan/Ankara

Tel : 444 99 11
Faks : (0312) 276 08 18
   

Ulaşım Bilgileri

e-posta  

ankara@lokmanhekim.com.tr

Lokman Hekim Van Hastanesi

Adres  :

Cumhuriyet Mah. Zübeyde Hanım Cad. 
No:87 Van

Tel : 444 99 11
    Ulaşım Bilgileri
e-posta  

van@lokmanhekim.com.tr

 Lokman Hekim Hayat Hastanesi
Adres  :

Serhat Mah. Milli Egemenlik Cad. No:58 / İpekyolu/VAN

Tel : 444 99 11
   

Ulaşım Bilgileri

e-posta  

hayat@lokmanhekim.com.tr

Lokman Hekim Akay Hastanesi

Adres  : Akay Caddesi Büklüm Sokak No:4
Tel : 444 99 11
Faks : (0312) 326 49 09
   

Ulaşım Bilgileri

e-posta  

akay@lokmanhekim.com.tr

 

 

 

 

Hollanda  Temsilciliği

Adres  :

Zuiver Zorg Gildenstraat 1-A 3861 RG Nijkerk

Tel :

+31 33 76 20 700

+31 642 10 07 63
 e-posta  

uh@lokmanhekim.com.tr

 

İsveç Temsilciliği

Adres  :

Fabriksgatan 7 412 50 Gothernburg/Sweden

Tel : +46 76 197 77 47

 e-posta   uh@lokmanhekim.com.tr

 

Erbil Tanı Merkezi

Adres  :

40 m Street Near Union Bank Erbil / Irak

Tel : 00 964 750 777 50 08 
 e-posta  : erbil@lokmanhekim.com.tr 

 

Somaliland Temsilciliği

Adres  :

Rood Number 1 Somaliland

Tel : +252633571817
 e-posta   uh@lokmanhekim.com.tr

 

Azerbaycan Temsilciliği

Adres  :

Baku Seheri, Nesimi Rayonu, S.Rüstem Küçesi 55

Tel : +994 55 938 80 29

 e-posta   uh@lokmanhekim.com.tr

 

Danimarka Temsilciliği

Adres  :

Teglholmsgade 24 2TV

 

DK -2450 Copenhagen SV DENMARK

Tel : +4525892046
 e-posta    uh@lokmanhekim.com.tr

İletişim