Doktorlar

Branşlar

Beslenme ve Diyet

Çocuk Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Mikrobiyoloji

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • 29/03/2010 salı tarihinde yuvamıza ilkbaharı haberleyen sevinçli bir haber gibi bebek geldi. Doğum esnasında ilgililere hassasiyetlerimizin olduğunu ifade ettiğimde dikkat edeceklerini belirttiler. Hastanenize ilk geldiğim günden bu güne mahremiyet noktasındaki hassasiyetlerimize titizlik gösterilmesi bizi memnun etti. 4,5 yaşındaki oğlum Mehmet Zahir, üniversite hastanesinde doğmuştu. Aradaki farkı kıyasladığımda keşke diğer resmi kuruluşlarda rehberlik etseniz diyorum. Tüm süreçlerinde memnun kaldığımız hastanenizin hizmet kalitesinin ve orjinindeki ideallerin muhafaza edilerek daha güzel hizmetler vermesinin devamını dilerim. Böyle bir müessese inşa etmesinden dolayı öncelikle muhterem büyüğümüze rahmet, minnet ve hasretle anıyor ve onun belirttiği çizgiyi muhafaza eden Lokman HekimHastanesi idareci ve hekimlerine teşekkür ediyor, tedavi sürecimizde ilgisiyle daima yanımızda olan doktorumuza ve hemşiremize teşekkür ederiz.

  Ali Gül

 • Öncelikle; ''Şifa Kapımız'' Lokman Hekim hastanemizin tüm çalışanlarına saygılarımı iletiyor ve tereddütlerle gelmiş olduğum hastanenizden uzun bir sabrın ardından, 06.04.2010 Salı günü ailemizin 3.
  ferdi biricik kızımız Azra Duru'muza kavuşmamızda bizleri yalnız bırakmayan en küçük ayrıntıyı bile kendisine dert edinerek eşimin ve bebeğimizin sağlığını kendi sağlığından önde tutan başta sevgili doktorumuz ve tüm hemşirelerimize ve servis görevlilerine göstermiş oldukları yakın ilgi-alaka, sabır ve güleryüzden dolayı şükranlarımı sunuyor görevlerinde başarılar diliyorum. Saygılarımla

  Mustafa Tokmak

 • Bebek hemşireniz Zarife Hanım'ın ilgi ve alakasından dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Anne ve bebeğe yaklaşımı, iletişimi ve güler yüzü ile bebeğimizle ilk günlerimizde bize çok güzel destek oldu. Doktorumuz Günnur Hanım doğum öncesinde ve sonrasında  güler yüzü ve yönlendirmeleri ile bize çok yardımcı oldu. Günnur Hanım'ın açıklayıcı ve anlatıcı tavrı sayesinde gönül rahatlığı ile doğum ameliyatımıza girdik ve çıktık.Bebeğimiz ve biz çok teşekkür ediyoruz. İnsan psikolojisinin en hassas olduğu doğum öncesinde hastaya yaklaşım ve iletişim çok önem arzetmektedir. Doğumumuzu Lokman Hekim'de yaptığımız için çok mutluyuz. Çok doğru bir seçim yaptığımızı taburcu olduğumuz gün bir daha anladık. Desteğiniz için çok teşekkürler. 

  Pakize Pamuk ERTÜREN

 • Kol ağrısı şikayeti ile başvurdum. Doktorlarınızın çok iyi olduğunu ve çabuk neticeye ulaştığını duyduğum için Lokman Hekim Hastanesi'ni tercih ettim. Çok faydasını gördüm. Hemşireleriniz beni çok rahatlattı. Seanslarım esnasında kendimi çok rahat hissediyorum. İlgi ve alaka çok güzel. Teşekkür ediyorum.

  Gülseren Sezer