Doktorlar

Branşlar

Beslenme ve Diyet

Çocuk Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Mikrobiyoloji

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Daha önce eşimi ve kızımı getirmiş olduğum hastanenize Beyin ve Sinir Cerrahisi polikliniğine randevu alarak ertesi günü muayeneye gittim. 1 saat içinde MR çekildi ve birkez daha ameliyat olmam gerektiği söylendi. Hiç gözümü kırpmadan önce Allah'ıma sonra beni ameliyat edecek sevgili doktorum  Serkan Şimşek ve ekibine güvenerek hastanenize yatarak oldukça zorlu bir 7. ameliyat geçirdim. vücudumda bulunan eski vidalar çıkarılarak yerine yenisi takıldı ve 1 günde ayağa kalktım.

  Ne diyebilirim ki?

  Hemen yanıbaşımızda tertemiz bir sağlık kuruluşu, pırıl pırıl, gencecik, tertemiz güleryüzle dolu bir personel topluluğu. Allah sizin gibi bir kurumu başımızdan eksik etmesin inşallah. Tüm hastane personeline teşşekkür ederim.

  Kazım SARIKAYA

 • Ben Etlik polis merkezi amirliğinde polis memuru olarak çalışmaktayım, 2 gün önce gece görevimde rahatsızlandım ve yakın olması nedeniyle hastaneniz acil servisine başvurdum, burada tansiyonumun çıktığını öğrendim, acile girdiğimde orada bulunan hemşireler benimle o kadar ilgilendikleri anlatamam bu davranışları bana olumlu bi etki yarattı iğne fobim olmasına karşı ismini Ayşegül hemşire olarak öğrendiğim hanım bana iğne yaptı inanın ben hayatımda bu kadar acısız bi iğne olmadım şahsınızda Acil servisinizde çalışan hemşirelerinizi kutluyorum insana insanca yaklaştıkları için bu dileklerimi de bu arkadaşlara iletirseniz sevinirim çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  Metin Eyrekkaya

 •  SAYIN DOKTORUMUZ

  Ailemizden Erden Söğüt'e yapmış olduğunuz başarılı amelyatla sağlıklı yaşamına  katkıda bulunduğunuz dan dolayı sonsuz Teşekkür ediyoruz. Hürmetlerimizi sunuyoruz. 

  SÖĞÜT AİLESİ

 • 2011 yılında annem Döndü Tepedelenlioğlu Op.Dr. Hayati Aslantaş Bey tarafından safra kesesi ameliyatı yapıldı. Annem önce Allah sonra Hayati Aslantaş Bey tarafından sağlığına kavuştu. Süper bir doktor. Allah öyle doktorları başımızdan eksik etmesin. İş hayatında ve özel hayatında başarı ve sağlık diliyorun. 

  Döne Tepedelenlioğlu TEPEDENLİOĞLU