Doktorlar

Branşlar

Beslenme ve Diyet

Çocuk Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Ortopedi ve Travmatoloji

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Mikrobiyoloji

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • ÖZEL LOKMAN HEKİM HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ’NE
  Sincan / Ankara

  Türk Sağlık Sendikası Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktayım. 18/12/2010 tarihinde rahatsızlanarak hastaneniz acil servisinde ilk müdahaleden sonra kısa sürede anjiyo grafiği çekilerek tamamen tıkalı olan kalp damarı açılmış, iki adet stant takılmıştır. Bu süreç içerisinde Uz. Dr. Şahin MÜRSEL ve hastane çalışanlarınızın üstün gayret ve titizliğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

  Hasan ŞİRİN
  TÜRK SAĞLIK SENDİKASI
  GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

  Hasan Şirin

 • Evde sağlık birimi çalışanlarınızın gayreti ve sabrı için teşekkür ederim. Melek Fidan hemşireye teşekkürler. Saliha Hanım'a da yaklaşımı için teşekkürler.

  Evrim Özer BEYDAR

 • Hastanenizde kaldığım sürece özellikle Zarife, Ayşegül, Demet, Handan,( Kadın Doğum)  hemşirelerenizden görmüş olduğum ilgi alaka beni fazlasıyla memnun etti. Bence hastanenizin kadrosunda böyle işini profosyonel ve en iyi şekilde yerine getiren personeller varken doktora gerçekten ihtiyaç olmuyor. Hastanenizde bu şekilde personeller bulundurduğunuz için sizlere gerçekten minettarız.

   

                                                                                                                                                        Neşe ALACALI

  Neşe ALACALI

 • Beyin damarlarımdaki tıknaıklık için geçirdiğim ameliyatımı Erkan KURALAY yaptı. Kendisinden Allah razı olsun çok iyiyim. Kendisi de çok ilgili iyi bir doktor.

  Şükrü SOYLU