Doktorlar

Branşlar

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Göğüs Hastalıkları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Nükleer Tıp

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Beslenme ve Diyet

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Sincan'da böyle bir hastane olmasından ve hizmetlerinden memnunuz.

  Mustafa Kömez

 • Güler yüzünüz ve hoşgörünüz için teşekkür ederiz. Hizmetlerinizin devamını dileriz.

  Nuran Uygun

 • Babam Önder BASARIR'ın anjiosunda bize desteğini esirgemeyen Kardiolog Semra Hanım'a, bize hiç ummadığımız bir an da çok güzel bir hikayeyle umut veren Azeri Kardiolog Şahin Bey'e, her sorumuza usanmadan cevap veren Kardiolog Kubilay Bey'e, babamın katında görevli hemşire Mehmet Ali Bey'e, temizlikçilerinize teşekkür ederim. Babamın gece yanından ayrılırken görüşürüz Önder Amca seni diğer arkadaşlarıma emanet ediyorum diyen Yozgat'lı hemşire Hanıma çok ama çok teşekkür ederim. Babam 9. anjiyosundan çıktığında eğer bu da anjio ise daha öncekiler neydi diyerek ekibin elinin hafifliğinden bahsetti. Babama acı yaşatmadığınız ve ona sadece hasta gözüyle değil de insan gözüyle baktığınız için teşekkür ederim. Umarım babam iyi olur, umarım emeklerinizle sağlıklı uzun upuzun bir ömür yaşar.Teşekkür ederim.

  Filiz BAŞARIR İNCE

 • 4 yaşındaki oğluma Dr. Sezgin Bekdemir geniz eti ameliyatı yaptı. Ben bir anne olarak inanılmaz tedirgin bir şekilde doktorumuzun yanınıza gelmiştim, ama doktorumuzun ilgisi, alakası ve bizi bilgilendirmesi sayesinde bu ameliyata karar verdik. Sizin gibi bir doktorla tanıştığımıza ve bu ameliyatı yaptırdığımıza inanılmaz mutluyuz. Bunun için size annesi babası olarak teşekkür etmek istedik.
  Başarılarınızın devamını dileriz.
  Ayrıca ben de bir sağlık personeliyim ve hastanelerde en çok dikkat ettiğim konu hastane çalışanlarıdır. Alt kademeden tutun da üst kademeye kadar personelin hastalar ve hasta yakınlarına davranışları çok dikkatimi çeker. Sizin hastanenizde gerçekten özellikle yaşlı hastalara yaklaşım olağanüstü. Buradan Sincan halkına böyle bir hizmet getirdikleri için hastane sahiplerine çok teşekkür ediyorum. Devlet büyüklerimize de teşekkür ediyorum. Bizlere özel hastanelerde teşhis ve tedavi hizmetleri sundular. Her şey için teşekkür ediyorum ve başarılarınızın daim olmasını dilerim.
  Saygılarımla.

  Betül Tutuş