Doktorlar

Branşlar

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Bundan 3 ay önce Hatice Poçan adlı doktorunuzda oğlumu muayeneye götürdüm. Hiç bir hastane ve doktorların bulamadığı ve sadece bronşit deyip gönderdiği oğlumla Hatice Hanım özel olarak ilgilenip akciğerini yabancı bir cismin tıkadığını söyledi ve ameliyat oldu.
  Oğlumun sağlık durumu şuan çok iyi Hatice Hanımdan Allah razı olsun. Oğlum ölümden döndü. Şimdi burnu bile kanasa ona götürüyorum. Hatice Hanım muhteşem bir doktor, başarılar dilerim.

  Derya Mutlu

 • Hastanenizde çalışan Kalp Damar Cerrahİ doktoru Mahmut Mustafa Ulaş, Abdullah Çolak, Elif Hoca ve Yoğun bakım hemşireniz Kamuran Can ve ekibini başarılarından dolayı minnettar oldugumuzu bildiririz. Yoğun bakımda 37 günde yatan annem Şükriye Öztaş'ın çok iyi bakım ve ilgisinden dolayı memnuniyetimizi bildirmek istiyoruz. Çalışanlar kendi annelerinden ayırmayıp en iyi şekilde tedavi olanaklarını sunduklarını için ayrı ayrı teşekkür ederiz. Ayrıca Sincan Lokman Hekim Hastanesi'ne de bize bu olanakları ve başarılı ekibi bize sundukları için sonsuz teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz. Saygılarımızla.


  Gülseren ÖZTAŞ

 • Hastanenizde 15 gündür fizik tedavi hastası olarak gelip gitmekteyim. Bu süre içersinde servis şöförü Sefa beye ve tedavimi yapan Nursen hanıma nezaketlerinden, güler yüzlülüklerinden, dikkat ve özenlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Doktorlarınızın özeni ayrı bir teşekkür konusu, kendimi cok özel hissettiren siz Lokman Hekim Hastanesi ailesine gönülden teşekkür ederim.


  Aynur CEKMEN

 • Ben Pınar Özsoy; Burcu Ungan Hanım'ın hastasıyım. Şuan 39 haftalık hamileyim, cuma günü hastanenizde doğum yapacağım.
  Burcu Hanım ile 2 haftadır tanışıyorum. Hastahanenize adım attığım günden bu yana, bunca zaman yanlış bir hastahanede kontrol olduğumun farkına vardım. Ama şanslıyım ki doğumuma 2 hafta kala sizlerle ve ekibinizle tanıştım. Öncelikle Burcu Hanıma, asistanı Berna Hanıma, sonrada hastahanenizin girişinden son katına kadar görev alan bütün personellerinize çok teşekkür ederim. Ayrıca siz değerli yöneticilerinize bu denli profosyonel, başarılı, güler güzlü, candan doktor ve personelleri hastanenizde görevlendirdiğiniz için sizede teşekkürü bir borç bilirim.

  Sizlere tekrar teşekkür ederim.

  Pınar ÖZSOY