Doktorlar

Branşlar

Başhekim Yardımcıları

Acil Servis

Beslenme ve Diyet

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Çocuk Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Göğüs Hastalıkları

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Hastanenizde Dr. Kemal Yandakçı hocaya ameliyat oldum.. Daha önce de Şahin Mürsel hocaya muayene olmuştum. Başta Kemal ve Şahin hoca olmak üzere tüm personelinize içten tebrikler... Başarılarınızın devamını dilerim... Hastanenizin sıcaklığını bulunduğum her ortamda anlatmaktayım... Saygılar...

  İlker KİBAR

 • Öncelikle yapmış olduğunuz kaliteli hizmetlerden dolayı size çok teşekkür ederim. Hastanenizde 1 ay önce kulağımdan ameliyat oldum.
  Beni eski sağlığıma kavuşturan doktorum Abdullah AHMED Bey'e ne kadar teşekkür etsem az gelecektir. Başarılarınızın devamını dilerim.Saygılarımla...

  Emrah Demirtaş

 • Hastane personelinin güleryüzlü ve yardımsever olmalarından dolayı çok memnun kaldık. Hastanenizi ve personelinizi tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

  Nuray ATAMAN

 • 34 yaşındayım, 15 yaşımdan beri gözlük, 25 yaşımdan beri lens kullanıyorum.Sonunda Sincan hastaneniz doktorlarından Sadık KAVAKLI'ya muayene oldum. Hem ilgisi kendimi iyi hissettirdi hem de tam olarak ihtiyacım olan numarayı saptadı. Sürekli bilgisayar ekranına bakarak ya da evrak okuyarak çalışan biri olarak en çok ihtiyaç duyduğum şey düzgün bir görüştü ve Sadık Bey sayesinde buna kavuştum. Kendisine ve hastanenize çok teşekkür ederim.


  Deniz DEMİR