Doktorlar

Branşlar

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Göğüs Hastalıkları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Nükleer Tıp

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • 24 Nisan 2011 Salı günü hastanenizin acil servisine , evde düşerek kaburgasını inciten annem Kadim Aydın' ı getirdim. Acil serviste ekibiniz ummadığımız bir sıcaklık ve ilgiyle bizi karşılayarak tedavimizi gerçekleştirmişlerdir. Bilhassa nöbetçi doktorunuzun ekstra çabaları, hasta yakınları olarak bizleri de çok memnun etmiştir. Hastane yönetimi olarak böylesine sosyal yönü ve görev bilinci güçlü bir doktorla tedavi hizmetleri yürüttüğünüz için, sizide kutlar teşekkürlerimizi sunarız.

  Mutlu Aydın

 • 4 yaşındaki oğluma Dr. Sezgin Bekdemir geniz eti ameliyatı yaptı. Ben bir anne olarak inanılmaz tedirgin bir şekilde doktorumuzun yanınıza gelmiştim, ama doktorumuzun ilgisi, alakası ve bizi bilgilendirmesi sayesinde bu ameliyata karar verdik. Sizin gibi bir doktorla tanıştığımıza ve bu ameliyatı yaptırdığımıza inanılmaz mutluyuz. Bunun için size annesi babası olarak teşekkür etmek istedik.
  Başarılarınızın devamını dileriz.
  Ayrıca ben de bir sağlık personeliyim ve hastanelerde en çok dikkat ettiğim konu hastane çalışanlarıdır. Alt kademeden tutun da üst kademeye kadar personelin hastalar ve hasta yakınlarına davranışları çok dikkatimi çeker. Sizin hastanenizde gerçekten özellikle yaşlı hastalara yaklaşım olağanüstü. Buradan Sincan halkına böyle bir hizmet getirdikleri için hastane sahiplerine çok teşekkür ediyorum. Devlet büyüklerimize de teşekkür ediyorum. Bizlere özel hastanelerde teşhis ve tedavi hizmetleri sundular. Her şey için teşekkür ediyorum ve başarılarınızın daim olmasını dilerim.
  Saygılarımla.

  Betül Tutuş

 • Hastanenizde birçok bölüme muayene oldum. Gerek personelden gördüğüm ilgi gerekse doktorlarımın tedavim için benimle ilgilenmesi çok hoşuma gitmişti. Sol kolumda uyuşmalar oluyordu bu sebepten dolayı da Kardiyoloji Polikliniğinize muayene oldum. Doktorum anjiyo olmamı söyledi ve oldum. 55 yaşındayım. Kalp damarlarımın tıkalı olması sebebi ile ameliyat olmam gerektiği söylendi. Buradaki tedavilerimden hep sonuç aldığımdan ameliyat kararımı da Lokman Hekim Sincan Hastanelerinden yana kullandım. Ameliyat gerçekleşti. Doğru kararı verdiğimi bir kez daha anladım. Zor bir ameliyatı başarı ile gerçekleştirdiler. Korkularımın hiçbiri kalmadı. Sağlığımın yerinde olduğunu düşünüyorum. Hastalığımın en büyük sebebini sigara oluşturuyormuş. Buradan herkese sigara içmeyin diyorum.

  Ali Mete

 • Bugün ultrason çekildim. Dr. Nurten ÇELİK ile karşılaştığımda kendimi annemin yanında gibi hissettim. Üzerimde ki bütün stresi aldı ve beni rahatlı. Espirileri ile beni mutlu etti. Hastaya yaklaşımı çok güzel. Kendisine çok teşekkür ederim.

  BETÜL ERGÜL