Doktorlar

Branşlar

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Göğüs Hastalıkları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Nükleer Tıp

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Beslenme ve Diyet

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Buraya Azerbeycan Bakü'den geldim. Kalp damar tıkanıklığı nedeniyle size başvurdum. Buraya geldiğim için çok memnunum. Harika bir servis ve harika doktorlar var. Tüm doktorlar, hemşireler ve yoğun bakım ünitesinde çalışanlara en büyük teşekkürlerimi sunarım. Özellikle doktorum Mahmut Mustafa Ulaş'a hayatımı kurtardığı için çok teşekkür ederim.

                                                                                                                                                                           10.02.2013

  Vitaliy DUBLİNKA

 • 22.01.2013 tarihinde 112 acil ambulans ekiplerince kalp krizi nedeniyle acil servisinize getirilen Sevgili dedem Tahsin Işık'ın tanı, takip ve müdehale aşamalarında bize yakın ilgi ve alakasından dolayı başta kardiyoloji uzmanımız Sayın Dr. Şahin Mürsel'e sonra ki KOAH tedavisinde dedemin yanında olan Sayın Uzm. Dr. Ruhsar Ofluoğlu'na sami ve güler yüzlerinden dolayı, kroner yoğun bakım, göğüs hastalıkları servisi hemşirelerine ve acil servis ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayın Şahin Mürsel'in sonsuz takdirlere layık gayretleri sayesinde Allahın izni ile şifa bulduk. Hocamın ilgisi, alakası ve devamlı açıklayıcı bilgiler sunmasından dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Halen tedavisinin devam ettiği hastanenizde dedemin uzman ellerde olması benim ve ailemin içimizin en rahat ettiği yanı olmakla beraber güvenimiz sonsuz. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılarımla.

  Filiz DEMİZ

 • 10gün önce hastanenizde doğum yaptım.Doktorum Sebahat Turan ve doğumda benimle ilgilenen bütün
  hemşirelere çok teşekkür ederim.

  Hülya AGGÜL

 • Tek kelimeyle harikasınız. Benim eşim doğum yaptı hastanenizde Allah razı olsun çok memnun kaldım. Oğlumu da muayeneye getiriyoruz çok memnum. Doktorlarda çok iyi Elif Terzi ve Çocuk Doktoru Hatice Poçan Sonışık Hanımdan da çok memnun kaldım. Aynen hizmete devam etmesini canı gönülden istiyorum. Allah hepinizden razı olsun. İyi çalışmalar...

  Ayhan Cebesoy