Doktorlar

Branşlar

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Göğüs Hastalıkları

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Nükleer Tıp

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • ÖZEL LOKMAN HEKİM HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ’NE
  Sincan / Ankara

  Türk Sağlık Sendikası Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktayım. 18/12/2010 tarihinde rahatsızlanarak hastaneniz acil servisinde ilk müdahaleden sonra kısa sürede anjiyo grafiği çekilerek tamamen tıkalı olan kalp damarı açılmış, iki adet stant takılmıştır. Bu süreç içerisinde Uz. Dr. Şahin MÜRSEL ve hastane çalışanlarınızın üstün gayret ve titizliğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

  Hasan ŞİRİN
  TÜRK SAĞLIK SENDİKASI
  GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

  Hasan Şirin

 • Muayene olduğum göz hastalıkları hekimi Dr. Hakan TERZİ'ye memnuniyetimi belirtecek kelime bulamıyorum. Gerek insan gerekse hekim olarak hastaneniz için bir onurdur.

  Saygılarımla

  GÜLGEZ RUMELİ

 • Hastanenizden çok memnun kaldık. Diğer hastanelerde de böyle uygulamaların olmasını dilerim.

  Sevgül Şahin

 • 24 Mart 2014 tarihinde bir sağlık sorunum nedeniyle hastanenize başvurdum. Sorunum genel cerrahi ile ilgili olduğu için Uzm.Dr. Sayın Kemal YANDAKÇI ile tanıştım. Hastaya karşı yakınlığı, sıcak ilgisi, samimiyeti ve olumlu vücut dili karşısında aşırı memnuniyet duydum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca her kademedeki hastane personelinin ilgi ve davranışları, yardımcı olma çabaları beni çok memnun etti. Bu vesile ile tüm hastane çalışanlarına ve ayrıca hastane yönetimine teşekkür ediyorum. Saygılarımla. 

  Sücaattin KIRIMHAN