Doktorlar

Branşlar

Beslenme ve Diyet

Çocuk Cerrahisi

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Kalp ve Damar Cerrahisi

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Ortopedi ve Travmatoloji

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Mikrobiyoloji

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Bundan 3 ay önce Hatice Poçan adlı doktorunuzda oğlumu muayeneye götürdüm. Hiç bir hastane ve doktorların bulamadığı ve sadece bronşit deyip gönderdiği oğlumla Hatice Hanım özel olarak ilgilenip akciğerini yabancı bir cismin tıkadığını söyledi ve ameliyat oldu.
  Oğlumun sağlık durumu şuan çok iyi Hatice Hanımdan Allah razı olsun. Oğlum ölümden döndü. Şimdi burnu bile kanasa ona götürüyorum. Hatice Hanım muhteşem bir doktor, başarılar dilerim.

  Derya Mutlu

 • Hastanenizde Dr. Kemal Yandakçı hocaya ameliyat oldum.. Daha önce de Şahin Mürsel hocaya muayene olmuştum. Başta Kemal ve Şahin hoca olmak üzere tüm personelinize içten tebrikler... Başarılarınızın devamını dilerim... Hastanenizin sıcaklığını bulunduğum her ortamda anlatmaktayım... Saygılar...

  İlker KİBAR

 • Hastanenize ilk kez geliyoruz ama bu kadar iyi olduğunu tahmin etmemiştim. Gerek doktorlar gerekse hemşireler benimle çok iyi ilgilendi. Hepsinden Allah razı olsun.

  Hatice Hayda

 • Doktorumdan, hemşirelerden ve diğer personellerden, herkezden çok memnun kaldım. Sadece kadın doğum bölümü değil, hizmet aldığım her bölüm çok iyi ilgilendi. Herşey için Teşekkürler...

  Zuhal ARSLAN