Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Kadın Doğum Polikliniğinde muayene olmak için randevu almıştım doktor hanımın doğumunun olduğunu ve de beklemem gerektiğini söylediler. Aslında ben onca saat beklemeyi kesinlikle kabul etmezdim fakat bu bölümdeki çalışanların güler yüzle durumu izah etmeleri çok hoşuma gitti. Doktor hanımın doğumdan gedikten sonra yorulmasına rağmen muayene olmak için bekleyen hastalarına çok yakından ilgi göstermesi beni çok memnun etti. Tüm kadın doğum çalışanlarına, sekreterlerinden hemşirelerine kadar ilgilerinden dolayı tekrardan teşekkürler.

  Suna Atmaca

 • Hastanenizde ortopedi bölümünde kapalı diz ameliyatı oldum.Hamdi ÖZKAN hocama ve yine hastanenizde fizik tedaviye devam ediyorum. Buradaki Sevgi, Banu ve Derya hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum..


  Sebiha DENİZ

 • Bundan 3 ay önce Hatice Poçan adlı doktorunuzda oğlumu muayeneye götürdüm. Hiç bir hastane ve doktorların bulamadığı ve sadece bronşit deyip gönderdiği oğlumla Hatice Hanım özel olarak ilgilenip akciğerini yabancı bir cismin tıkadığını söyledi ve ameliyat oldu.
  Oğlumun sağlık durumu şuan çok iyi Hatice Hanımdan Allah razı olsun. Oğlum ölümden döndü. Şimdi burnu bile kanasa ona götürüyorum. Hatice Hanım muhteşem bir doktor, başarılar dilerim.

  Derya Mutlu

 • Hastaneyi çok beğendim. Özellikle ameliyat bölümünde ki doktor ve teksiyenlerinize ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...

  Esra Çetin