Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • ‘Kardiyak Emboli’ teşhisiyle 12 Ekim 2012 tarihinde yatırıldığım ve tekrar eden atak nedeniyle 23 Nisan 2013 tarihinde yeniden getirildiğim Özel Lokman Hekim Sincan Hastanesi’ne hayatımı borçluyum. Tanı, takip ve tedavide büyük bir özveri ve profesyonellik gösteren hastane başhekimi Doç. Dr. Sn. Celil Göçer başta olmak üzere Nöroloji Uzm. Dr. Şerafettin Sevil ve Dahiliye Uzm. Dr. Sn. Taha Erdinç Ataman beyefendilere, eşim Gülbahar Keretli’nin tedavisini başarıyla gerçekleştiren Göğüs Hastalıkları Uzm. Dr. Sn. Sibel Meryem Alpar ve Dr. Sn. Ruhsar Ofluoğlu hanımefendilere, yoğun bakım ünitesi çalışanlarına, servis hemşirelerine, kısacası tüm hastane personeline minnettar kaldığımı belirtir, teşekkürlerimi sunarım. Daha nice canları kurtarmalarını niyaz ederim.

                                                 

                                                                                                                                                                                                                                               

  Mehmet KERETLİ

 • Yaklasik 8 aydir duzenli olarak Lokman Hekim Etlik Hastanesine gebeligim süresince belli aralıklarla geldim. Kadin hastaliklari ve dogum departmanindaki ozellikle doktorum Sebahat Turan ve yardimcisi Seher Hanım'dan çok memnun kaldim. Bunun yani sira sekreterlikte Burcu Hanimin benim sinirsiz sorularima sabirla cevap verip her seye cok net ve güler yüzüyle cevap verdigi icin tesekkur ve memnuniyetlerimi bildirmek isterim. Lokman Hekim kurucu ortagi olan babam Yusuf SARİŞEN'in boyle bir kurumla ortakligindan bir kez daha gurur duydum.

  Aylin SARIŞEN

 • Hastanenize Sivas'tan geldim. Ankara'da hemşirelik yapan yeğenimin var. Ameliyatım için en uygun yeri araştırması sonucunda Lokman Hekim Sincan Hastanesini tercih ettik. Göğsümdeki ağrılardan dolayı anjiyo oldum. Anjiyo sonucunda da kalp damarlarımın tıkalı olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. Şu an ameliyat sonrası kendini nasıl hissediyorsun diye sorarsanız; sağlıklı ve huzurlu hissediyorum derim. Burası çok rahat ve ben burada kendimi evimdeymişim gibi hissediyorum. Herkese teşekkürlerimi bir kez daha iletmek istiyorum.

  Saadettin Helva

 • BİNLERCE TEŞEKKÜR

  Etimesgut Elvankent’te oturuyorum. Şiddetli karın ağrısı, kusma ve bulantı şikayetiyle gece 02,30’da semtimizdeki özel bir kliniğe başvurduk. Verilen serum ve ağrı kesici iğnelerin ardından geceyi bu klinikte geçirdim. Boş yere ücret ödeyerek teşhis bile konulamadan sancılarım dinmeden büyük bir hastaneye başvur denilerek taburcu edildim.
  Önceden sizin hastanede ameliyat olan komşumuzun tavsiyesi ve yardımlarıyla kendimi Sincan Özel Lokman Hekim Hastanesinin acil servisinde buldum. Acil servise varır varmaz sağlık personelinin olağanüstü bir ilgisi ve yardımlarıyla karşılaştım. Bu ilgi karşısında neredeyse sancılarımı unuttum. Anında nöbetçi doktorlar çağırılarak gerekli muayene yapıldı. Acil yoğun bakımında hemen serum takılarak ağrı kesici iğneler verildi. Bir süre dinlendirildikten sonra görevliler tarafından hızlı bir şekilde ultrasonum, röntgen filmim çekildi. Kan ve idrar tahlillerim yapılarak teşhis konuldu. Safra kesemde taş ve iltihaplanma vardı. Operatör doktorlar uygun bir şekilde durumu bana ve eşime izah ederek acilen ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Emekli Sandığına tabi olduğumdan tedavi masraflarım bu kurum tarafından karşılanacaktı. Bunun dışında çok cüzi bir ameliyat parası istenilerek ameliyat oldum.
  Gerek ameliyat öncesinde, gerek ameliyat sonrasında doktorundan, hemşiresine, sağlık memuruna kadar her görevliden güler yüz, alaka ve tıbbi yardım gördüm. Tıbbi müdahale, teşhis, tedavi, hijyenik koşullar, teknolojik imkanlar, ilgi ve güler yüz mükemmeldi. Kalınan odalar 5 yıldızlı otel odalarını aratmıyordu.
  Ameliyatımı yaparak sağlığıma kavuşmamada büyük emekleri geçen genel cerrahi doktoru Op. Dr. Abdullah Akın’a ve Op. Dr. Hayati Aslantaş’a operasyon öncesi ve sonrasında yardımcı olan tüm hastane görevlilerine ve sağlık personeline teşekkür eder, mesleklerinde başarılar dilerim.
  Ülkemizde böylesine güzel sağlık kuruluşları olduğu için büyük gurur duyuyorum. Lokman Hekim Hastanelerinin oluşturulmasında emeği geçenleri kutluyorum.

  Selami Keskin
  Emekli Bakanlık Uzmanı

  Selami Keskin