Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Ablamın tavsiyesi üzerine kardeşimle birlikte hastanenize başvurduk. Almanya'da yaşıyoruz ve Avrupa'da göremediğimiz her şeye Lokman Hekim Hastanesinde şahit olduk. Güler yüzlü hizmetiniz, temizliğiniz, yapılan testler, radyoloji ünitesindeki mükemmel donanımınız...
  Hizmetlerinizin ve başarınızın devamını diliyoruz.

  Kevser- Melek Ayyıldız

 • Hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

  Dursun Keskin

 • Merhabalar, Geçen hafta 12 Haziran'ı 13 Haziran'a bağlayan gece kardeşim Nurcan Yılmaz'ı Sincan'daki hastanenizin aciline getirdim. Ve o gün yoğun akıma yatırıldı. Ardından da 16 Haziran tarihine kadar hastanenizde yattı. Hastanenizden çıktığında kardeşim iyileşmiş durumdaydı. Kardeşim acildeyken ve normal serviste yatarken doktorlarınız özverili bir şekilde kardeşimle ilgilendiler. Görüp tanışabildiğim doktorlara yüz yüze teşekkür etme imkanım oldu. Ama birçok doktorla görüşme imkanım olmadı. Bu nedenle hastanenize, ve kardeşimle ilgilenen doktorlara tekrar teşekkür etmek istiyorum. Teşekkürümü kardeşimle ilgilenen doktorlara iletirseniz mutlu olurum. Saygılarımla, İbrahim Tanrıkulu ODTÜ 

  İbrahim TANRIKULU

 • Doktor ve hemşirelerden gayet memnun kaldık. Hastaneyi gayet temiz ve bakımlı bulduk. Allah hepiniziden razı olsun. Kübra ve Büşra hemşirelerden çok memnun kaldık. Hepside güleryüzlü sıcak ve işinde başarılı insanlar.

  ŞULE ŞAHİN DELER