Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

 • Doç. Dr. Mahmut Can YAĞMURDUR ile Meme Kanseri Üzerine Keyifli Sohbet 23 Ekim 2014

  Meme kanseri farkındalık ayında Doç. Dr. Mamut Can YAĞMURDUR ile meme kanseri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

 • Lokman Hekim’den Başarılı Bir Kalp Operasyonu Daha… 21 Ekim 2014

  Uzun süredir kalp rahatsızlığı yaşayan Rıza İlkay Başaran, Lokman Hekim Sincan Hastanesi’nde başarılı bir operasyonla yeniden eski sağlığına kavuştu. Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Erkan Kuralay, en yaygın uygulama olan hastanın kalp kapakçığını ‘değiştirmek’ yerine,en zor ancak en sağlıklı yöntem olan kalp kapakçığını ‘tamir’ etti.

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Öncelikle hastane yetkililerine Sincan'a böyle ihtişamlı bir hastane kazandırdıkları için teşekkür ederim. Ama özellikle Radyoloji Bölümü çalışanlarına hastalara karşı olan ilgi güleryüz ve anlayışından dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum. Böyle kalifiye personelle çalışmanız çook güzel, yolunuz açık olsun...

  Samet Uslu


 • Hiçde aklıma gelmezdi kulak duyum rahatsızlığımın neticesinde eğri olan burun kemiğimden ameliyat olacağım.. :) Hemde benim gibi ktipiyoz ve çabuk güven sahibi olamayan birisi. Ancak Sayın Op.Mustafa BAŞARIR beyefendi bu kanıyı aşmamda derhal netice verdi.. Bence sihirli bir adam..  Hem çok çabuk ikna oldum, hemde mükemmel bir ameliyatla beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine gerçekten müteşekkirim. ALLAH uzun ve sağlıklı bir ömür bahşetsin ona ki; istifade eden ve kendine duacı olan insan sayısı artsın. Bu arada kat görevlisi hemşire hanımefendilerin kibar, nezaketli ve insan psikolojisinin nasıl olduğunu bilerek hareket ediyor olmaları ve işlerine göstermiş oldukları özeni kendi gözlerimle görüpde teyit ediyor olmamda yine ayrı bir mutluluk sebebi. Hatta ameliyata giderken bile sizi neşeli tutmaya çalışan muhteşem bir ameliyathane personeline bile sahipsiniz..Yani değerli yorum okuyucula! r, bu hastahanede, hem işini iyi yapan doktorlarla karşılaşacağınız gibi, kibar ve nezaketli sağlık personeli ile sizleri neşelendirebilecek ameliyathane personeli .bile bulunmakta. ... GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER.. Sevgiyle kalınız. Mustafa ATAY  Mustafa ATAY

 • 13 mart 2014 tarihinde hastaneniz beyin cerrahi bölümün de bel fıtığı ameliyatı oldum.Ameliyatımı yapan sayın Serkan ŞİMŞEK, BÖLÜM ÇALIŞANLARI VE TÜM HASTANE ÇALIŞANLARINA saygılarımı,minnet duygularımı ve teşekkürlerimi sunarım.allah hepsinden razı olsun,her şey diledikleri gibi olsun.sayelerinde çok çok iyiyim. 

  Mustafa AZGINOĞLU

 • 16.05.2011 Pazartesi günü saat 22:45 - 23:00 saatlerinde Kalp Krizi geçiren ve hastanenize getirilen Meliha Baltacı isimli akrabam hastanenize Ex (kalbi durmuş olarak) pozisyonunda getirilmiş olmasına rağmen, hastanenizin Acil, Anesteziyoloji ve Reanimasyon ile Kardiyoloji bölümlerinde görev yapan Hekimler başta olmak üzere diğer tüm sağlık çalışanları ile Sayın Meliha Baltacıya yapılan uzun, sabırlı ve titiz bir müdahale sonucunda yeniden hayata dönmesi sağlanmıştır. Sayın Meliha Baltacı iki tanesi ikiz çocuk olmak üzere dört çocuk annesidir. Kendisi ailesinin ve çocuklarının rızkını kazanmak için çalıştığı Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı bir şirkette görevini geç saatlere kadar tamamlamış ve evine dönerken hissettiği rahatsızlığını, evine daha yeni girmiş iken eşine "benim hemen hastaneye gitmem gerekir”, diyerek hemen hastaneye gitmek istemiş ve eşi hastaneye yetiştirmek için taksi çağırmaya gittiği bir anda yere yığılmış. Çok kısa bir zamanda Lokman Hekim Hastanesi’ne ulaşan hastamıza yapılan müdahaleler olumlu sonuç vermiş ve bu gün hastamız yoğun bakım ünitesinde, hekimlerin ve sağlık personellerinin gözetimi altında yeniden hayata dönmüştür. Meliha Baltacı’nın hayata yeniden dönmesinden dolayı eşi, küçük yaştaki ikiz çocukları, diğer çocukları ve akrabaları olarak bizlerin sevincini anlatabilmem mümkün değildir.
  Hastanenizin o gün görevi başında bulunan ve hastamıza müdahale eden; Uzm. Dr. Ömer Zühtü Yöndem Bey’e (Anesteziyoloji ve Reanimasyon), Uzm. Dr. Şahin Mürsel Bey’e (Kardiyoloji), ve bizleri hastamızın genel durumu hakkında bilgilendiren ve güler yüzü ile bizlere “Bir insana işte böyle davranılmalıdır.“ dedirten Hastane Koordinatörü Serap Apak Hanım’a, ayrıca; başta özel bir kuruluş olsa da buranın denetim ve gözetimini yapan Sağlık Bakanlığımıza, Hastane Yönetim Kuruluna, Hastane Başhekimliği’ne verdikleri kaliteli hizmet ve oluşturdukları güler yüzlü ekip ve hijyen koşulları ile dünya standartlarında bir hizmet verdikleri için sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

  Taner Açıkel