Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

 • Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN'dan 'Kadın Hastalıkları ve Rahim Ağzı Kanseri' Semineri 28 Ocak 2015

  Ulubatlı Hasan Hanımlar Konağı'nda gerçekleştirilen seminerde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Op. Dr. Şüheda ÖZSAVRAN katılımcılara 'Kadın Hastalıkları ve Rahim Ağzı Kanseri' ile birlikte hastalıklardan korunma yolları konulu bir seminer verdi.

 • Organları 6 Kişiye Hayat Verecek 22 Ocak 2015

    Ankara’da geçtiğimiz günlerde ateşli silah yaralanması sonucu kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen Ufuk Demirtaş’ın (31) bağışlanan organları 6 ayrı kişiye hayat verecek.

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Ben Etlik polis merkezi amirliğinde polis memuru olarak çalışmaktayım, 2 gün önce gece görevimde rahatsızlandım ve yakın olması nedeniyle hastaneniz acil servisine başvurdum, burada tansiyonumun çıktığını öğrendim, acile girdiğimde orada bulunan hemşireler benimle o kadar ilgilendikleri anlatamam bu davranışları bana olumlu bi etki yarattı iğne fobim olmasına karşı ismini Ayşegül hemşire olarak öğrendiğim hanım bana iğne yaptı inanın ben hayatımda bu kadar acısız bi iğne olmadım şahsınızda Acil servisinizde çalışan hemşirelerinizi kutluyorum insana insanca yaklaştıkları için bu dileklerimi de bu arkadaşlara iletirseniz sevinirim çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  Metin Eyrekkaya

 • Hastaneyi çok beğendim. Özellikle ameliyat bölümünde ki doktor ve teksiyenlerinize ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...

  Esra Çetin

 • Tek kelimeyle harikasınız. Benim eşim doğum yaptı hastanenizde Allah razı olsun çok memnun kaldım. Oğlumu da muayeneye getiriyoruz çok memnum. Doktorlarda çok iyi Elif Terzi ve Çocuk Doktoru Hatice Poçan Sonışık Hanımdan da çok memnun kaldım. Aynen hizmete devam etmesini canı gönülden istiyorum. Allah hepinizden razı olsun. İyi çalışmalar...

  Ayhan Cebesoy

 • 10/01/2013 tarihinde eşim Cihangir COŞKUN hastanenizde bel fıtığı ameliyatı oldu.Ameliyatımız çokkk başarılı geçti. Bu başarılı ameliyat için öncelikle sayın Doç. Dr. Serkan ŞİMŞEK'e , sayın Doç. Dr. Hakan SEÇKİN'e çokkk teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyorum.Ayrıca Lokman Hekim Hastanesinin özel bir hastane olduğunu
  unutmayıp poliklinik muyanesinden yatış süresine kadar bize yardımcı olan sekreter Sevgi CAN Hanım'a. kat hemşiresi Meltem HIrlak Hanım'a teşekkür ediyorum.umarım gülen gözleri hastalara ışık saçmaya devam eder.Ve yine şunu söylemek istiyorum özel işletme olan kurumunuzun bu tür elemanlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

  Sevgi COŞKUN