Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Merhabalar ben eniştem Aziz Dindaş için sizleri tebrik etmek istiyorum. Eniştem Aziz Dindaş kalp krizi sonucunda by-pass ameliyatı olarak kalp pili takılmıştı. Sonra tedavisine Almanya’da devam etmek istemiş ve Almanyaya-Mainz'a gitmişti. Orada kalbine bakan Alman doktorlar aynen şöyle ifade etmişler "Bu kalp ameliyatını kim yapmışsa bu yaşta biri için çok müthiş bir operasyon gerçekleştirmiş kalbi çok sağlıklı hale gelmiş." Almanları yükselttiğim için değil elbette, ama kalp cerrahlarınız gerçekten çok başarılı. Şuan ki durumu Alman doktorun dediği: Kalp krizi neticesinde beyindeki yutkunma ve yeme merkezi zarar gördüğü için ve kalp operasyonundan sonra sizin hastanede yemek yedirme sonucu besinler soluk borusundan akciğere zarar vermiş. Şimdi kalp ile ilgili hiçbir problemi kalmamıştır. Şuan akciğer ile ilgili tedavisi devam etmektedir ve oda sona yaklaşmaktadır. Saygılarımla

  Musa Sarıkaya

 • Ameliyatlarımı yapan Doç.Dr. Mahmut Mustafa Ulaş, Op.Uzm.Dr. Abdullah Çolak ve Op.Uzm.Dr. Abdullah Akın’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sabah ve akşam visitesine geldiklerinde tatlı ve güler yüzlerindeki o tebessüm bana enerji veriyor, ağrılarım sanki bir anda diniyor. Benim halimi, hatırımı sorup, şakalaştıklarında sanki derdime deva oluyorlar. Allah doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin. Ayrıca sabah, akşam pansumanlarımızı yapan ve seslendiğimizde hemen yanımızda olan güler yüzlü, tatlı sözlü hemşirelerimiz Leyle, Seher, Serap, Hülya, Işınsu, Esra, Hilal, Nevin, Emine, Fügen, Mehmet Ali, Yalçın ve temizlik personellerine çok çok teşekkür ederim. Hastane Müdürü Mehmen Emin Taçyıldız ve Özgür Bey’e de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

  Feriddin ÖZÇELİK

 • Beni sağlığıma kavuşturan ortopedi uzmanı Dr. Hamdi Özkan, pansuman görevlisi Fehmi Turan'a, Dahiliye bölümünde babcan tavrıyla hizmet veren Dr. Murat Gürbüz'e, son derece güler yüzlü ve işinde başarılı Derya ve Sevgi Hemşireye Fizik Tedavi araç sürücüsü Erol Dağtekin oğluma, biz yaşlı hastalara gayet neşeli güler yüzlü tavırlarınızdan dolayı tüm Lokman Hekim çalışanlarına teşekkür ediyorum.

  NURTEN ODABAŞIOĞLU

 • 17.12.2012 tarihin de sincan lokman hekim hastanenizde KBB Bölümü Dr. Mansur Sezginer hocama 3 bölümden ameliyat oldum ve şuan çok mutluyum, sağlığım çok iyi, kendimi çok iyi hissediyorum. Öncelikle doktoruma ve hastanede benimle ilgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürler. (Sizlerden ricam Dr. Mansur Hocama benim adıma tekrar teşekkür edin lütfen)..  Teşekkürler..  İsmail ACUN