Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

 • Genel Kurul'dan Yatırımcıya 'Güven' Mesajı Çıktı 30 Mart 2015

  Borsa İstanbul’da işlem gören sağlık alanındaki tek şirket olan Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin Olağan Genel Kurulu’nda “hisse geri alım” kararı çıktı. Ödenmiş sermayesinin yüzde 10’u için geri alım programı açıklayan Lokman Hekim, fiyat üst limitini ise 6 TL olarak belirledi.

 • Ankara Hastanemiz En Fazla Acil Vaka Kabul Eden Özel Hastane Oldu 13 Mart 2015

  Lokman Hekim Ankara Hastanemiz, 2014 yılında kabul ettiği 3180 vakayla “En fazla acil vaka kabul eden özel hastane” unvanını aldı.

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Babam Önder BASARIR'ın anjiosunda bize desteğini esirgemeyen Kardiolog Semra Hanım'a, bize hiç ummadığımız bir an da çok güzel bir hikayeyle umut veren Azeri Kardiolog Şahin Bey'e, her sorumuza usanmadan cevap veren Kardiolog Kubilay Bey'e, babamın katında görevli hemşire Mehmet Ali Bey'e, temizlikçilerinize teşekkür ederim. Babamın gece yanından ayrılırken görüşürüz Önder Amca seni diğer arkadaşlarıma emanet ediyorum diyen Yozgat'lı hemşire Hanıma çok ama çok teşekkür ederim. Babam 9. anjiyosundan çıktığında eğer bu da anjio ise daha öncekiler neydi diyerek ekibin elinin hafifliğinden bahsetti. Babama acı yaşatmadığınız ve ona sadece hasta gözüyle değil de insan gözüyle baktığınız için teşekkür ederim. Umarım babam iyi olur, umarım emeklerinizle sağlıklı uzun upuzun bir ömür yaşar.Teşekkür ederim.

  Filiz BAŞARIR İNCE

 • 23 Şubat 2009'da ameliyat oldum ve iyileştim. Başta Hayati Hocam olmak üzere hepinizden Allah razı olsun. Şimdi iyileştim bir sorunum yok, başarılarınızın devamını dileriz.

  Can Halıcı

 • 04.01.2013 tarihinde annem Saniye KAYA' nın rahatsızlığından dolayı Nöroloji Polikliniğinde muayene olduk. Üç gün hastanenizde yatarak tedavi gördük. Tedavi sürecinde değerli Uzm. Dr. Şerafettin SEVİL beyefendinin sonsuz takdirlere layık gayretleri ve Allahın izni ile şifa bulduk. Hocamın ilgisi, alakası ve devamlı açıklayıcı bilgiler sunmasından dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Başarıların devamını diliyorum. Ayrıca serviste yakın alakalarından dolayı hemşire Suna hanımefendi, Zeynep hanımefendi ve diğer tüm personele hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

  Atilla KAYA

 • Annem Zarife GÜNGÖR’ün rahatsızlığı dolayısıyla tedavisini üstlenen ve bu konuda her türlü ilgi ve desteği veren, vefatı dolayısıyla da acımızı paylaşan Lokman Hekim Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa SARIOĞLU’na, Genel Müdürümüz İrfan GÜVENDİ’ye, Başhekimimiz Uzm. Dr. Necmettin DİN’e, Başhekim Yardımcımız Ali YAKUT’a, Hastane Müdürümüz Bayram GÜVENDİ’ye, Dahiliye Uzm. Dr. Murat GÜRBÜZ’e, İnsan Kaynakları Birimimize, Yoğun Bakım Sağlık Ekibimize ve burada ismini sayamadığım tüm dost ve çalışma arkadaşlarıma kendim ve ailem adına içten teşekkürlerimi sunarım.

  Mesut GÜNGÖR