Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

 • Lokman Hekim Finansal Tabloları Açıklandı 17 Ağustos 2016

  Lokman Hekim’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre, şirketin dönem faaliyetleri sonrası oluşan konsolide cirosu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 21,7 artarak 69,9 milyon liradan 85 milyon liraya yükseldi.

 • Bebeğine Hastanemizin İsmini Verdi 10 Ağustos 2016

  Malezyalı Amik Nobahar ve Negin Khodaci çifti, anne ve baba olma sevincini yaşadıkları Akay Hastanesinden memnun kalınca bebeklerine “Akay” ismini verdiler.

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • YURDUMDA DOKTORLAR OLMASAYDI

  Kim sarardı yaremde sargımı

  Göremezdim gider iken yolumu

  Ufak bir dert alıridi canımı

  Yurdumda doktorlar olmasaydı.

   

  İnsanlar bakarken şaşı görürdü,

  Mikroplar başımı alır yürürdü,

  Hastalar bir mum misali erirdi,

  Yurdumda doktorlar olmasaydı.

   

  Ödenir mi doktorların emeği,

  Doğru düzgün yiyemezdik yemeği,

  Unutulduk sevilmeyi, sevmeyi,

  Yurdumda doktorlar olmasaydı.

   

  Ben hastayken kim bakardı ki ana,

  Bayılırım doktorların hasına,

  İnsanlar ölürdü pisi pisine,

  Yurdumda doktorlar olmasaydı.

   

  Hasret kalırdım ben de yarime,

  Kurtlar düşerdi benim derdime,

  Kim bakardı bu Ata'nın derdine,

  Yurdumda doktorlar olmasaydı.

                                       Ata KURT

   

  Not: Bu şiirim çok değerli doktorlarımıza hediyemdir. Doktorlarımıza hayat boyu mutluluklar ve işlerinde başarılar dilerim. 

                                                                                                                                                                         Saygılarımı sunarım.

  Ata KURT

 • Hastanenizde Dr. Kemal Yandakçı hocaya ameliyat oldum.. Daha önce de Şahin Mürsel hocaya muayene olmuştum. Başta Kemal ve Şahin hoca olmak üzere tüm personelinize içten tebrikler... Başarılarınızın devamını dilerim... Hastanenizin sıcaklığını bulunduğum her ortamda anlatmaktayım... Saygılar...

  İlker KİBAR

 • Bel fıtığı şikayetim vardı. Tavsiye edildiği için hastanenizi tercih ettim. Fizik tedavi önerildi. Tedavim hala devam etmesine rağmen çok memnun kaldım. Hastaneniz hem çok temiz, hem de çok iyi davranıyorlar. Ekibinize teşekkür ederim.

  Ülker Doğan

 • 04.01.2013 tarihinde annem Saniye KAYA' nın rahatsızlığından dolayı Nöroloji Polikliniğinde muayene olduk. Üç gün hastanenizde yatarak tedavi gördük. Tedavi sürecinde değerli Uzm. Dr. Şerafettin SEVİL beyefendinin sonsuz takdirlere layık gayretleri ve Allahın izni ile şifa bulduk. Hocamın ilgisi, alakası ve devamlı açıklayıcı bilgiler sunmasından dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Başarıların devamını diliyorum. Ayrıca serviste yakın alakalarından dolayı hemşire Suna hanımefendi, Zeynep hanımefendi ve diğer tüm personele hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

  Atilla KAYA