Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

 • Sağlıklı Kalpler İçin Yürüdük 18 Nisan 2015

  Kalp Haftası kapsamında Lokman Hekim Hastaneleri ve Keçiören Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Sağlıklı Kalp Yürüyüşü, Keçiören Atatürk Bahçesi’nde gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Mustafa Ak, Lokman Hekim Etlik Hastane Başhekimi Dr. Necmettin Din, Lokman Hekim yönetim kurulu üyeleri, siyasiler ve eski milli futbolcu Tanju Çolak’ın yer aldığı etkinliğe ilgi yoğun oldu.

 • Engellere Karşı Bir Destek de Lokman Hekim'den 14 Nisan 2015

  SERÇEV Vakfı tarafından Serebral Palsi hastası çocuklar için düzenlenen 'Engelsiz Yarınlara Koşuyoruz' etkinliği kapsamında  sağlık desteği Lokman Hekim Hastanemiz tarafından karşılanarak engellere karşı bir destek de Lokman Hekim'den geldi.

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • İlgi ve işlemlerin hızlı olması, yönlendirmedeki başarılar ve bize refakat eden hastane personelinin ilgisi dolayısıyla teşekkür ediyorum.

  İbrahim KARA

 • Doktorumuzdan ve hemşirelerimizden çok memnunuz.

  Zeynel Metin

 • Hastanenizde 5 gün boyunca Ortopedi servisinde tedavi gördük. 4. kat 420 numaralı odada kaldık. Bizimle ilgilenen bütün hemşirelerden ve bakıcılardan çok memnun kaldık. Özellikle Dr. Koray Baloğlu Bey'e ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz. Saygılarımızla 

  Ekber SAFAROV

 • Hastaneniz gerçekten çok temiz, çok güzel. Doktorlarınız ve hemşireleriniz çok duyarlı. Kalp Cerrahisi Uzmanı Hocamızdan Allah razı olsun. Çok temiz, dürüst ve ilgili bir doktor. Allah yolunu bahtını açık etsin ve çalışanlarınızda bir o kadar iyi. Hizmetinizin devamı için dua ediyoruz.

  Aynur Uzun