Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

 • Lokman Hekim Ankara Hastanesi’ne Yeni Başhekim 25 Şubat 2015

   Lokman Hekim Ankara Hastanesi yeni başhekimi Doç. Dr. Mustafa Metin YILDIRIMKAYA.

 • İnsana Saygı Ödülü Lokman Hekim'e! 20 Şubat 2015

  Türkiye’nin en büyük insan kaynakları sitesi tarafından düzenlenen “İnsana Saygı Ödülleri” sahiplerini buldu. Ankara merkezli Lokman Hekim Sağlık Grubu, iş başvurularını en kısa sürede değerlendiren ve adaya özel yanıt veren firmalar kategorisinde ödüle layık görüldü.

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Hastanenizden çok memnun kaldım inşaallah bu çizginizden ayrılmazsınız...

  Tuba Kılıç

 • Öncelikle oğlum için gittiğim Dr.Fahrettin Bey'in, kendim için gittiğim iç hastalıkları uzmanı Dr.Sultan Hanım'ın gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı iyi bir dinleyici olması ve güzel muayenesi nedeniyle üstün kapasiteli doktorlarınıza sonsuz teşekkürler sunarım.

  Esma AYDOĞAN

 • Bugün ultrason çekildim. Dr. Nurten ÇELİK ile karşılaştığımda kendimi annemin yanında gibi hissettim. Üzerimde ki bütün stresi aldı ve beni rahatlı. Espirileri ile beni mutlu etti. Hastaya yaklaşımı çok güzel. Kendisine çok teşekkür ederim.

  BETÜL ERGÜL

 • 34 yaşındayım, 15 yaşımdan beri gözlük, 25 yaşımdan beri lens kullanıyorum.Sonunda Sincan hastaneniz doktorlarından Sadık KAVAKLI'ya muayene oldum. Hem ilgisi kendimi iyi hissettirdi hem de tam olarak ihtiyacım olan numarayı saptadı. Sürekli bilgisayar ekranına bakarak ya da evrak okuyarak çalışan biri olarak en çok ihtiyaç duyduğum şey düzgün bir görüştü ve Sadık Bey sayesinde buna kavuştum. Kendisine ve hastanenize çok teşekkür ederim.


  Deniz DEMİR