Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

 • Turkcell ve Lokman Hekim Hastaneleri İşbirliği Yaptı 18 Mayıs 2015

  Turkcell ve Lokman Hekim Hastaneleri; teknolojiyi kullanarak hasta, hasta yakınları ve

  doktorların hayatlarını kolaylaştıracak mobil sağlık teknolojileri konusunda işbirliği yaptı.

 • Kazakistan'da Sağlık Turizmi Atağı 18 Mayıs 2015

  Lokman Hekim Sağlık Grubu, Kazakistan’ın Almati şehrinde düzenlenen KİHE 2015 Uluslararası Sağlık Turizm Fuarı’na katıldı. Fuarda sağlık grubumuzu temsil eden Lokman Hekim Hastaneleri Uluslararası İlişkiler Yönetmeni Tuğba Arız, 4 gün boyunca hastanelerimizi tanıttı.

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Nisan 2010 tarihinde böbrek taşı kontrolü amacıyla düzenli olarak gittiğim başka bir hastanede yaptırdığım incelemede ayrıca sol kasık fıtığı problemimin de olduğunu öğrendim akabinde ise çevremdekilerin şiddetli tavsiyesiyle doktorlarınızdan Op. Dr. Hayati Aslantaş’tan ikinci bir uzman görüşü aldım. Hastanenizle de bu şekilde tanışmış oldum. Ardından, 1 Haziran 2010 tarihinde Hastanenizde, Op. Dr. Hayati Aslantaş tarafından cerrahi bir operasyon gerçekleştirildi. Aradan geçen bir ay süresinde, daha önce aynı tecrübeleri geçirmiş olan tanıdıklarla olan görüşmelerimde, konuya ilişkin hastane ve doktor tecrübemin, istisnasız diğer tüm tecrübelerden çok farklı olduğunu gördüm. Gerek cerrahi operasyon öncesi süreçte, gerekse Hastanenize kabul ve cerrahi operasyon süreci ile bakım ve izleme sürecinde, diğer tecrübelerin aksine, hiçbir fiziki ve/veya ruhsal rahatsızlık çekmemiş olduğumu anlamam, bana, bu mektubu yazama zorunluluğunu getirdi.
  İkinci uzman görüşü almak üzere ilk defa geldiğim zaman ve sonrasındaki süreçte Hastanenizdeki düzenlilik ve nazik ilgi ve Doktorunuzun gerek ilk anda hastaya güven veren birikimi ve bunu hastanın kolayca anlayabileceği şekilde ifade ediş şekli gerekse cerrahi operasyon sonrası en ufak rahatsızlık hissetmemi sağlayan cerrahi becerisini, halen çevremle paylaştığım gibi, sizlerle de paylaşmak istedim.
  Şahsınız nezdinde Hastanenize ve Op. Dr. Hayati Aslantaş’a minnettarlığımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

  Mehmet Tarakçıoğlu

 • Herşey için teşekkür ederim. Herkes bizimle çok güzel ilgilendi. Özellikle doktorum Metin TAŞ Bey'e telekkür ederim.

  Daha güzel günlerde görüşmek üzere

   

  Armağan YÜKSEL

 • 22/01/2013 tarihinde 112 acil servis ekiblerince kalp krizi nedeniyle acil servisinize getirilen dedem Tahsin IŞIK 'ın tanı, takip ve müdehale aşamalarında bize yakın ilgi alakasından dolayı başta Sayın Kardiyoloji Uzmanımız Dr. Şahin MÜRSEL'e samimi ve güler yüzlerinden dolayı koroner yoğun bakım hemşirelerine ve acil servis ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayın hocamın uzman deneyimleri ve sayısız içten yaklaşımı ve yardımları sayesinde dedem kalp sağlığına yeniden kavuştu.Halen tedavisinin devam ettiği hastanenizde dedemin uzman ellerde olması benim ve ailemin, içimizin en rahat ettiği yanı olmakla beraber güvenimiz sonsuz... Burada tedavi gören hasta, doktor eliyle gelen iç huzur ve itminânın, bedeninde tepeden tırnağa yayıldığını hisseder.... Hastanenizin sağlık camiasındaki kaliteli hizmetlerinden dolayıda sizleri yürekten kutluyorum Allah hepinizden razı olsun Başarılarınızın devamını diliyorum.


  Filiz DEMİR

 • Hastaneniz Göz doktoru Hakan Terzi bey'e göz kapağımdaki et benlerini aldırmak için muayene oldum. Muayene sonunda, bana randevu verdiği gün hastanenize tekrar geldim. Ameliyathanede yapılan bu küçük operasyonda işini bu kadar titiz ve önemseyerek yapan, Dr. Hakan Terzi bey'e çok teşekkür ederim. İyi ki Dr.Hakan Terzi beye gelmişim.Kendisine saygılarımı sunuyorum.  Serap ÇEÇEN