Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • 09.04.2014 saat 21.00 sonra acilden giriş yaptım. Dahiliye uzmanına görünmeniz lazım deyip beni dahiliye tarafına gönderdiler. Nasibimize Doç. Dr. İzzet Yavuz Bey varmış. İlgi ve alakasından ziyade memnun oldum. Ayrıca nezaketinden ve yaklaşımından da. Bu sebeble çok teşekkür ederim. Iyi çalışmalar.

  İbrahim Sadullah ORUÇ

 • Hamileliği sebebiyle eşimle beraber Eylül 2012'den itibaren hastaneniz Kadın Doğum bölümünde Dr. Meltem Aksu Görücü'nün takibindeydik, 20-01-2013 tarihli kontrolümüzde ise bebeğimizin sabırsızlanması ve dünyaya gelmek istemesi üzerine gece saat 20:40 ta bebeğimiz dünyaya geldi. 2 gün misafiriniz olduk ve taburcu edildik, tüm bu süreçte; en başta doktordan çok eşime bir arkadaş gibi yaklaşan ve kafasında hiçbir soru işareti bırakmayıp, doğumunun yapılması dahil taburcu olduğumuz dakikaya kadar yanımıza sık sık gelerek durumumuzu kontrol eden Dr. Meltem Aksu Görücü'ye, kontrollerimizde doktorumuzun ve eşimin yardımcısı olan Yağmur hemşiremize, 2 günlük misafirliğimiz boyunca bizimle yakından ilgilenen Kadın Doğum kliniğinin değerli hemşire ve hizmetlilerine ve 24 saat her ihtiyacımızda yanımıza gelen değerli nöbetçi doktorlarımıza ve oğlum adına 24 saat misafir olarak kaldığı yenidoğan yoğunbakımındaki melek hemşirelerimize canıgönülden teşekkürü bir borç bilirim. Bu kadroyu bir araya getiren, bu hizmet kalitesini sunan hastane yönetiminide tabiki unutmam mümkün değil, adı geçen çalışanlarınıza duyduğumuz minnetin sizin vasıtanızla da kendilerine iletilmesini tamenni eder, saygılarımı sunarım.... Son olarak, bebeğimizin kontrolleri için geldiğimiz Dr. Fahrettin Bey'in de soğukkanlılığı anne-babalar için son derece faydalı.... İyi çalışmalar.

  Alptekin GÜLER

 • 34 yaşındayım, 15 yaşımdan beri gözlük, 25 yaşımdan beri lens kullanıyorum.Sonunda Sincan hastaneniz doktorlarından Sadık KAVAKLI'ya muayene oldum. Hem ilgisi kendimi iyi hissettirdi hem de tam olarak ihtiyacım olan numarayı saptadı. Sürekli bilgisayar ekranına bakarak ya da evrak okuyarak çalışan biri olarak en çok ihtiyaç duyduğum şey düzgün bir görüştü ve Sadık Bey sayesinde buna kavuştum. Kendisine ve hastanenize çok teşekkür ederim.


  Deniz DEMİR

 • Uzun bir süre hastanenizde kaldık ve bize evimizi aratmadınız. Gerek doktorumuz gerek hemşireler ve çalışan personel bize her konuda yardımcı oldu. Özellikle doktorumuz Meryem Hanım başta olmak üzere tüm hemşire ve personellere çok teşekkür ederiz. Allah hepinizden razı olsun. Şeker hastalığımdan dolayı bizimle ilgilenen Ayfer Hanımada teşekkürlerimizi sunarız.

  Mustafa Kemal ERDEM