Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

 • Doç. Dr. Mahmut Can YAĞMURDUR ile Meme Kanseri Üzerine Keyifli Sohbet 23 Ekim 2014

  Meme kanseri farkındalık ayında Doç. Dr. Mamut Can YAĞMURDUR ile meme kanseri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

 • Lokman Hekim’den Başarılı Bir Kalp Operasyonu Daha… 21 Ekim 2014

  Uzun süredir kalp rahatsızlığı yaşayan Rıza İlkay Başaran, Lokman Hekim Sincan Hastanesi’nde başarılı bir operasyonla yeniden eski sağlığına kavuştu. Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Erkan Kuralay, en yaygın uygulama olan hastanın kalp kapakçığını ‘değiştirmek’ yerine,en zor ancak en sağlıklı yöntem olan kalp kapakçığını ‘tamir’ etti.

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Öncelikle hastanenizin temizliği tertip ve düzeni için teşekkürlerimi sunarım.
  Acil olarak 13.04.2011 tarihinde hastalık sebebim (Zatürree) yüzünden gözaltında muayene kararı verilmiştir. Doktorum Sibel Meryem' in iyi bir ön tespit yaparak aldığı karara saygı duyarak ve güvenerek tereddütsüzce yatışıma bende karar verdim. Hocamız konuşmalarıyla kendi tecrübesini, hastanın hastalığını iletirken karşı tarafa pozitif enerjisini hissettiriyor.Hastalığın tedavisi esnasında çok sık ateşlenebileceğim için ve havale geçirme riski bulunduğu için sık kontrol gerekliydi. Bu esnada üçüncü katta bulunan hemşireler güler yüzlü bir şekilde ilgilendiler ve gerçekten o kadar iyi ilgileniyorlar ki işlerini severek yaptıklarını söylemeseler de belli edip gösteriyorlar. Sanıyorum ki hemşireleriniz hastaneniz için önemli hemşirelerdir, hastaneniz adına ve hastaların memnuniyeti adına lütfen sahip çıkınız. Ben SSK güvencem olmasına rağmen hemşireleriniz için hastanenizi tercih edip devamlı geliyorum ayrıca etrafıma da memnuniyetimi belirteceğim ve yönlendirme yapacağım. Hemşireleriniz ve bir doktordan memnuniyet Sincan Lokman Hekim Hastanesinden memnuniyetle doğru orantıdadır.

  Ali Yalçınkaya

 • 17.12.2012 tarihin de sincan lokman hekim hastanenizde KBB Bölümü Dr. Mansur Sezginer hocama 3 bölümden ameliyat oldum ve şuan çok mutluyum, sağlığım çok iyi, kendimi çok iyi hissediyorum. Öncelikle doktoruma ve hastanede benimle ilgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürler. (Sizlerden ricam Dr. Mansur Hocama benim adıma tekrar teşekkür edin lütfen)..  Teşekkürler..  İsmail ACUN

 • Hastanenizden özellikle hemşirelerinizden çok memnun kaldım. Bebek hemşiresi Hande Hanım'ın yardımların ve ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Hastanenizden memnun olarak ayrılıyorum ve herkese tavsiye edeceğim.

  Ayfer KARAASLAN

 • Ankara Lokman Hekim Hastaneleri personeline işlerinde başarılar dilerim. Ben bir hafta hastanenizde refakatçilik yaptım. Bu bi haftalık sürede oruçluydum ve siz bana dediniz ki orucunu 5. katta yemekhane de  acabilirsin ve sahurunuda burada yapabilrsin. Beni o kadar çok sevindirdiniz ki sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.

  Ahmet KARACA