Lokman Hekim Van Hastanesi

Arpacık Deyip Geçmeyin!

Kadın Doğum

Lokman Hekim Van Hastanesi

Van halkının sağlık hizmeti sunumundaki beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaçlayan Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknoloji ile donatılarak çok sayıda branşla hizmet vermektedir.Lokman Hekim Van Hastanesi, Lokman Hekim Engürüsağ A.Ş.’nin üçüncü büyük sağlık yatırımı olarak zincirin yeni bir halkasını oluşturmuştur.

Lokman Hekim Van Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkiler hizmetleri ile hastaların tüm isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsemektedir.

Bu doğrultuda idari ve medikal alandaki tüm çalışanlarına sunduğu eğitimlerin kalitesini en üst düzeyde devamlılığını amaçlamaktadır.Modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet veren hastanemizde sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam için zemin hazırlamaktandolayı gurur duyuyoruz. 

Haberler

Lokman Hekim Van Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Hastaneyi çok beğendim. Özellikle ameliyat bölümünde ki doktor ve teksiyenlerinize ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...

  Esra Çetin

 • Hamileliği sebebiyle eşimle beraber Eylül 2012'den itibaren hastaneniz Kadın Doğum bölümünde Dr. Meltem Aksu Görücü'nün takibindeydik, 20-01-2013 tarihli kontrolümüzde ise bebeğimizin sabırsızlanması ve dünyaya gelmek istemesi üzerine gece saat 20:40 ta bebeğimiz dünyaya geldi. 2 gün misafiriniz olduk ve taburcu edildik, tüm bu süreçte; en başta doktordan çok eşime bir arkadaş gibi yaklaşan ve kafasında hiçbir soru işareti bırakmayıp, doğumunun yapılması dahil taburcu olduğumuz dakikaya kadar yanımıza sık sık gelerek durumumuzu kontrol eden Dr. Meltem Aksu Görücü'ye, kontrollerimizde doktorumuzun ve eşimin yardımcısı olan Yağmur hemşiremize, 2 günlük misafirliğimiz boyunca bizimle yakından ilgilenen Kadın Doğum kliniğinin değerli hemşire ve hizmetlilerine ve 24 saat her ihtiyacımızda yanımıza gelen değerli nöbetçi doktorlarımıza ve oğlum adına 24 saat misafir olarak kaldığı yenidoğan yoğunbakımındaki melek hemşirelerimize canıgönülden teşekkürü bir borç bilirim. Bu kadroyu bir araya getiren, bu hizmet kalitesini sunan hastane yönetiminide tabiki unutmam mümkün değil, adı geçen çalışanlarınıza duyduğumuz minnetin sizin vasıtanızla da kendilerine iletilmesini tamenni eder, saygılarımı sunarım.... Son olarak, bebeğimizin kontrolleri için geldiğimiz Dr. Fahrettin Bey'in de soğukkanlılığı anne-babalar için son derece faydalı.... İyi çalışmalar.

  Alptekin GÜLER

 • Hastaneniz gerçekten çok temiz, çok güzel. Doktorlarınız ve hemşireleriniz çok duyarlı. Kalp Cerrahisi Uzmanı Hocamızdan Allah razı olsun. Çok temiz, dürüst ve ilgili bir doktor. Allah yolunu bahtını açık etsin ve çalışanlarınızda bir o kadar iyi. Hizmetinizin devamı için dua ediyoruz.

  Aynur Uzun

 • Merhabalar ben eniştem Aziz Dindaş için sizleri tebrik etmek istiyorum. Eniştem Aziz Dindaş kalp krizi sonucunda by-pass ameliyatı olarak kalp pili takılmıştı. Sonra tedavisine Almanya’da devam etmek istemiş ve Almanyaya-Mainz'a gitmişti. Orada kalbine bakan Alman doktorlar aynen şöyle ifade etmişler "Bu kalp ameliyatını kim yapmışsa bu yaşta biri için çok müthiş bir operasyon gerçekleştirmiş kalbi çok sağlıklı hale gelmiş." Almanları yükselttiğim için değil elbette, ama kalp cerrahlarınız gerçekten çok başarılı. Şuan ki durumu Alman doktorun dediği: Kalp krizi neticesinde beyindeki yutkunma ve yeme merkezi zarar gördüğü için ve kalp operasyonundan sonra sizin hastanede yemek yedirme sonucu besinler soluk borusundan akciğere zarar vermiş. Şimdi kalp ile ilgili hiçbir problemi kalmamıştır. Şuan akciğer ile ilgili tedavisi devam etmektedir ve oda sona yaklaşmaktadır. Saygılarımla

  Musa Sarıkaya