Doktorlar

Branşlar

Havacılık Tıp Merkezi

Tamamlayıcı ve Destekleyici Tıp

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Tıbbi Patoloji

Beslenme ve Diyet

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Ankara Lokman Hekim Hastaneleri personeline işlerinde başarılar dilerim. Ben bir hafta hastanenizde refakatçilik yaptım. Bu bi haftalık sürede oruçluydum ve siz bana dediniz ki orucunu 5. katta yemekhane de  acabilirsin ve sahurunuda burada yapabilrsin. Beni o kadar çok sevindirdiniz ki sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.

  Ahmet KARACA

 • Doktorumdan, hemşirelerden ve diğer personellerden, herkezden çok memnun kaldım. Sadece kadın doğum bölümü değil, hizmet aldığım her bölüm çok iyi ilgilendi. Herşey için Teşekkürler...

  Zuhal ARSLAN

 • 22/01/2013 tarihinde 112 acil servis ekiblerince kalp krizi nedeniyle acil servisinize getirilen dedem Tahsin IŞIK 'ın tanı, takip ve müdehale aşamalarında bize yakın ilgi alakasından dolayı başta Sayın Kardiyoloji Uzmanımız Dr. Şahin MÜRSEL'e samimi ve güler yüzlerinden dolayı koroner yoğun bakım hemşirelerine ve acil servis ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayın hocamın uzman deneyimleri ve sayısız içten yaklaşımı ve yardımları sayesinde dedem kalp sağlığına yeniden kavuştu.Halen tedavisinin devam ettiği hastanenizde dedemin uzman ellerde olması benim ve ailemin, içimizin en rahat ettiği yanı olmakla beraber güvenimiz sonsuz... Burada tedavi gören hasta, doktor eliyle gelen iç huzur ve itminânın, bedeninde tepeden tırnağa yayıldığını hisseder.... Hastanenizin sağlık camiasındaki kaliteli hizmetlerinden dolayıda sizleri yürekten kutluyorum Allah hepinizden razı olsun Başarılarınızın devamını diliyorum.


  Filiz DEMİR

 • Ameliyatlarımı yapan Doç.Dr. Mahmut Mustafa Ulaş, Op.Uzm.Dr. Abdullah Çolak ve Op.Uzm.Dr. Abdullah Akın’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sabah ve akşam visitesine geldiklerinde tatlı ve güler yüzlerindeki o tebessüm bana enerji veriyor, ağrılarım sanki bir anda diniyor. Benim halimi, hatırımı sorup, şakalaştıklarında sanki derdime deva oluyorlar. Allah doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin. Ayrıca sabah, akşam pansumanlarımızı yapan ve seslendiğimizde hemen yanımızda olan güler yüzlü, tatlı sözlü hemşirelerimiz Leyle, Seher, Serap, Hülya, Işınsu, Esra, Hilal, Nevin, Emine, Fügen, Mehmet Ali, Yalçın ve temizlik personellerine çok çok teşekkür ederim. Hastane Müdürü Mehmen Emin Taçyıldız ve Özgür Bey’e de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

  Feriddin ÖZÇELİK