Doktorlar

Branşlar

Havacılık Tıp Merkezi

Tamamlayıcı ve Destekleyici Tıp

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Tıbbi Patoloji

Beslenme ve Diyet

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Hemşire Zarife Hanım'dan çok memnun kaldım. Güleryüzü ile hastalara ilgisinden dolayı teşekür ederim. Ayrıca Hemşire Tuba ve Neslihan, doktorum Aylin Hanım'a da teşekkürlerimi sunarım.

  Mervenur ÇAKIR

 • Hastanenizde sezaryen ile doğum yaptım. Çok korkuyordum ama doktorumun ve doğumumu yaptıran ekibin güler yüzlülüğü beni çok rahatlattı ve doğumum çok güzel geçti. Doktoruma, hemşirelere çok minnettarım. Fiyatların uygun olması da bizi çok sevindirdi. Hastanenize Dikmen'den geldim hala da bir şikayetim olduğu zaman tercih ediyorum. İnşallah daha da çoğalırsınız.

  Zeynep Yıldız

 • Hastanenize müracaat ettiğim günden ameliyat süreci ve sonrasında şahsım ve hastama gösterilen ilgi ve alakandan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Özellikle Doç. Dr. Mahmut Mustafa Ulaş beyin ameliyat öncesi ve sonrasında hastama göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. Ameliyathane ve yoğun bakımda hastama emeği geçen tüm doktor, hemşire ve diğer personellere de ayrıca teşekkür ederim. Kalp Damar Cerrahisi Bölümünde çalışan doktor, hemşire, personel ve temizlik görevlisi arkadaşların hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Ülkeme döndüğümde görmüş olduğum bu ilgi ve alakayı tüm dost ve  arkadaşlarıma anlatarak hastaneyi tavsiye edeceğimi bilmenizi isterim. Emeği geçen herkese saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunarım. 

                                                                                                                                                                        11.03.2013 

  Flora GİMADİEVA

 • Dört yıl önce belimden ameliyat oldum. Sık sık ağrılarım oluyordu. Eğildiğim zaman kalkamıyordum. Ameliyat kaynaklı olabilir mi diye endişeleniyordum. Fakat artık teşhisi kondu, fizik tedavi almam gerekti. Bir haftadır hastanenizde fizik tedavi seanslarına geliyorum. Faydalarını görmeye başladım. Tedavim hala devam ediyor. Burada çok rahatım. Personel çok yardımcı oluyor. Allah razı olsun.

  Hatice Ural