Doktorlar

Branşlar

Başhekim Yardımcıları

Havacılık Tıp Merkezi

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Tıbbi Patoloji

Beslenme ve Diyet

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Hastanenizde birçok bölüme muayene oldum. Gerek personelden gördüğüm ilgi gerekse doktorlarımın tedavim için benimle ilgilenmesi çok hoşuma gitmişti. Sol kolumda uyuşmalar oluyordu bu sebepten dolayı da Kardiyoloji Polikliniğinize muayene oldum. Doktorum anjiyo olmamı söyledi ve oldum. 55 yaşındayım. Kalp damarlarımın tıkalı olması sebebi ile ameliyat olmam gerektiği söylendi. Buradaki tedavilerimden hep sonuç aldığımdan ameliyat kararımı da Lokman Hekim Sincan Hastanelerinden yana kullandım. Ameliyat gerçekleşti. Doğru kararı verdiğimi bir kez daha anladım. Zor bir ameliyatı başarı ile gerçekleştirdiler. Korkularımın hiçbiri kalmadı. Sağlığımın yerinde olduğunu düşünüyorum. Hastalığımın en büyük sebebini sigara oluşturuyormuş. Buradan herkese sigara içmeyin diyorum.

  Ali Mete

 • Dr.aylin totana cok tesekkur ediyorum.2 dogumumu kendisi yapti .doktorumu\r\ncok seviyorum ve tavsiye ediyorum.cok anlayisli titiz işini severek yaptigi \r\nicin hep guler yuzlu samimi Allah doktorumda razi olsun.. 

  Nuran TANRIKULU

 • Dr. Sebahat Turan'a teşekkür:
  09/10/2010 tarihinde saat 22:25'te Etlik Lokman Hekim Hastanesinde bebek Durmuş'un dünyaya gözlerine açmasında en büyük pay sahibi olan Dr.Sebahat TURAN hanım en içten saygı ve sevgilerimi sunmak istiyorum. Ayrıca eşimin hamilelik dönemi boyunca sanki bizi kendi ailesinden birisiymiş gibi takip edip göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan ötürüde teşekkür ederim.Allah her şeyi gönlünüze göre verir iyişallah.

  Yavuz Durmuş

 • Bel fıtığı şikayetim vardı. Tavsiye edildiği için hastanenizi tercih ettim. Fizik tedavi önerildi. Tedavim hala devam etmesine rağmen çok memnun kaldım. Hastaneniz hem çok temiz, hem de çok iyi davranıyorlar. Ekibinize teşekkür ederim.

  Ülker Doğan