Doktorlar

Branşlar

Başhekim Yardımcıları

Havacılık Tıp Merkezi

Tamamlayıcı ve Destekleyici Tıp

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Tıbbi Patoloji

Beslenme ve Diyet

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • GENEL CERRAHİ DOKTORUNUZ SAYIN MAHMUT CAN YAĞMURDUR\'UN TAKİPLİ HASTASIYIM KENDİSİNE HASTALARINA GÖSTERMİŞ OLDUĞU HASSASİYETTEN YAKIN İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM 

  Dilek YILMAZ

 • Hastanenizde Kemal Yandakçı tarafından tedavi ediliyorum hemşirem Selcan Hanım, Esra Hanım daha önce birçok hastaneye gitmeme rağmen bu kadar ilgili ve şefkatli insanlar görmedim. Özellikle Selcan Hemşire benim başımda gündüzleri refakatçim olmadığı için benimle birebir ilgilenmesi ilgisi alakası yazmak istediğim o kadar çok şey varki kendimi evimde hissettirdiği için böyle özveriyle işini yaptığı için Selcan hemşireye ve Kemal Hacaya çok teşekkür ederim.  

  Ziynet KARTAL

 • Sol dizimde kireçleme vardı. Bu rahatsızlığımdan dolayı yürümekte zorluk çekiyordum. İnsanın yürüyememesi çok zor bir durum. Senelerdir ben bu rahatsızlığı çektim. Sürekli iğne ve haplarla rahatsızlığımı erteliyordum. Bu sene ağrılarım iyice şiddetlendi. Rahatsızlığımla ilgili kesin bir sonuç istiyordum artık. Çorum’da yaşıyorum ben. Kızlarım “anne gel bir de burada muayene ol” dediler. Ben de kalktım geldim. Ortopedi Bölümüne muayene oldum. Artık son çözüm olarak ameliyat önerdiler. Hastanenize yapılan tavsiyelerden dolayı hiç tereddütsüz ameliyat olmaya karar verdim. İnanın ameliyat sonrası ağrılarım çok fazla olmadı. Dizimden ameliyat olduğum için, fizik tedavi bölümünde egzersiz aldım. Ameliyatımın ikinci gününden sonra fizik tedavi görmem ameliyat sonrası çabuk kalkmama, dizlerimde yumuşamaya ve yürüyüşümde kolaylıklara sebep oldu. Hastanede herkes çok ilgili, güler yüzlü. Hekimler tedavi ile ilgili sürekli bilgi veriyorlar. Yardımlarından dolayı tüm hastane personeline teşekkür ederim.

  Fatma Tuncer

 • Hastanenizden aldıgım hizmet beni ve ailemi çok memnun etti. Bundan sonra başka bir yere gitmeyi düşünmüyoruz.

  Menekşe Okçu