Doktorlar

Branşlar

Başhekim Yardımcıları

Havacılık Tıp Merkezi

Tamamlayıcı ve Destekleyici Tıp

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Tıbbi Patoloji

Beslenme ve Diyet

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Doktorumuzdan ve hemşirelerimizden çok memnunuz.

  Zeynel Metin

 • 29/03/2010 salı tarihinde yuvamıza ilkbaharı haberleyen sevinçli bir haber gibi bebek geldi. Doğum esnasında ilgililere hassasiyetlerimizin olduğunu ifade ettiğimde dikkat edeceklerini belirttiler. Hastanenize ilk geldiğim günden bu güne mahremiyet noktasındaki hassasiyetlerimize titizlik gösterilmesi bizi memnun etti. 4,5 yaşındaki oğlum Mehmet Zahir, üniversite hastanesinde doğmuştu. Aradaki farkı kıyasladığımda keşke diğer resmi kuruluşlarda rehberlik etseniz diyorum. Tüm süreçlerinde memnun kaldığımız hastanenizin hizmet kalitesinin ve orjinindeki ideallerin muhafaza edilerek daha güzel hizmetler vermesinin devamını dilerim. Böyle bir müessese inşa etmesinden dolayı öncelikle muhterem büyüğümüze rahmet, minnet ve hasretle anıyor ve onun belirttiği çizgiyi muhafaza eden Lokman HekimHastanesi idareci ve hekimlerine teşekkür ediyor, tedavi sürecimizde ilgisiyle daima yanımızda olan doktorumuza ve hemşiremize teşekkür ederiz.

  Ali Gül

 • 13 mart 2014 tarihinde hastaneniz beyin cerrahi bölümün de bel fıtığı ameliyatı oldum.Ameliyatımı yapan sayın Serkan ŞİMŞEK, BÖLÜM ÇALIŞANLARI VE TÜM HASTANE ÇALIŞANLARINA saygılarımı,minnet duygularımı ve teşekkürlerimi sunarım.allah hepsinden razı olsun,her şey diledikleri gibi olsun.sayelerinde çok çok iyiyim. 

  Mustafa AZGINOĞLU

 • Öncelikle insan değerlerine önem veren, insana insanca yaklaşan Sincan Lokman Hekim Hastane'nize çook teşekkür ederim. Ben şahsen Sincan hastanenizi hastanız ve misafiriniz olduğumuz 2 gün boyunca iyice tetkik ettiğimi düşünüyorum. Başta doktorumuz Sayın KEMAL YANDAKÇI beye, hasta kabul personelinize, 3. kat genel cerrahi hemşirelerinize, güvenlik personelinize kat hemşirelerine, gece idari amiriniz SEDAT ÖZDEMİR beye ve tüm personelinize sonsuz teşekkür ederim. Gerçekten herkes görevini içtenlikle yapıyor. Hastanenizin temizleğine laf söyletmem her taraf tertemiz . Biz bugün taburcu olduk. Vallahi sizi tanıdıktan sonra insanın sürekli hasta olası geliyor. Emeği geçen herkese çook teşekkür ederim iyi çalışmalar. Saygılarımla MURAT VE EMİNE COŞKUN


  Murat COŞKUN