Doktorlar

Branşlar

Başhekim Yardımcıları

Havacılık Tıp Merkezi

Tamamlayıcı ve Destekleyici Tıp

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Tıbbi Biyokimya

Tıbbi Mikrobiyoloji

Tıbbi Patoloji

Beslenme ve Diyet

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Hastanenizde ortopedi bölümünde kapalı diz ameliyatı oldum.Hamdi ÖZKAN hocama ve yine hastanenizde fizik tedaviye devam ediyorum. Buradaki Sevgi, Banu ve Derya hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum..


  Sebiha DENİZ

 • 06.05.2013 Tarihinde Sincan Şubenizin Genel Cerrahi Bölümünde Ameliyat Oldum . Hastanede yatışım ve
  sonrasındaki işlemlerimde bana gösterilen ilgiden dolayı başta Doç.Dr.Oktay Büyükaşık ve Yatan hasta kısmındaki hemşirelere teşekkürlerimi sunar çalışmalarınızda başırılar dilerim.


  Umut GÖRÜRÜM

 • 4 yaşındaki oğluma Dr. Sezgin Bekdemir geniz eti ameliyatı yaptı. Ben bir anne olarak inanılmaz tedirgin bir şekilde doktorumuzun yanınıza gelmiştim, ama doktorumuzun ilgisi, alakası ve bizi bilgilendirmesi sayesinde bu ameliyata karar verdik. Sizin gibi bir doktorla tanıştığımıza ve bu ameliyatı yaptırdığımıza inanılmaz mutluyuz. Bunun için size annesi babası olarak teşekkür etmek istedik.
  Başarılarınızın devamını dileriz.
  Ayrıca ben de bir sağlık personeliyim ve hastanelerde en çok dikkat ettiğim konu hastane çalışanlarıdır. Alt kademeden tutun da üst kademeye kadar personelin hastalar ve hasta yakınlarına davranışları çok dikkatimi çeker. Sizin hastanenizde gerçekten özellikle yaşlı hastalara yaklaşım olağanüstü. Buradan Sincan halkına böyle bir hizmet getirdikleri için hastane sahiplerine çok teşekkür ediyorum. Devlet büyüklerimize de teşekkür ediyorum. Bizlere özel hastanelerde teşhis ve tedavi hizmetleri sundular. Her şey için teşekkür ediyorum ve başarılarınızın daim olmasını dilerim.
  Saygılarımla.

  Betül Tutuş

 • Hastanenizden ve tüm personelinizden çok memnun kaldık. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. Saygı ve sevgilerimle.

  Yasin Şirin