Lokman Hekim Sincan Hastanesi

24 Saat Hizmetinizdeyiz

Yenilenen Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 183 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Haberler

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Selamlar Lokman Hekim Ailesi,

  Ayağımda oluşan topuk dikeni için başka yerlerde tedavi gördüm fakat sonuç alamadım. Eş, dost,  sağlık camiası, doktorlar  ve daha çok da internet sitelerinden  bu iş de direk olarak Lokman Hekİm Hastanesi’ne yöneltti  ve sağ olsun Mehmet Emin Bey yönlendirdi. Fizik tedavi bölümüne hiç üşenmedim hiç erinmedim her gün 28,3 km yolu kat ederek  Lokman Hekim’e geldim  ve 02/02/2013 sabahı Uzm. Dr. Ferda ÖZKAN CİVELEK muayenemi yaptı. Hastaya davranış tarzı mükemmel ve teşhisini hemen koydu çok teşekkür ediyorum. Sonra her gün  tedavimde  hep ama hep güler yüz gösteren sekreteryada ki  Birsen Hanım ve Özlem Hanım  gerçekten hastanenizi temsil ediyor.

  Büşra Eraslan hemşirenin hiç durmadan daimi pırıl pırıl  güler yüzüyle   özen gösterdi kendisine teşekkür ediyorum.  Adem Çelik fizyoterapistim  bire bir konusuna vakıf ve  yılların tecrübesini her hastasına gösterdiği gibi bana da fazlasıyla gösterdi. Adem Bey’e de gösterdiği  ilgi alakadan dolayı yaptığı tedavilerden dolayı çok çok teşekkür ediyorum bire bir kardeşleri abileri gibi itinalı bakıldım. 

                                                                                 Selam ve Saygılarımla

  Hakkı Güneş KUŞOĞLU

 • 24 Mart 2014 tarihinde bir sağlık sorunum nedeniyle hastanenize başvurdum. Sorunum genel cerrahi ile ilgili olduğu için Uzm.Dr. Sayın Kemal YANDAKÇI ile tanıştım. Hastaya karşı yakınlığı, sıcak ilgisi, samimiyeti ve olumlu vücut dili karşısında aşırı memnuniyet duydum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca her kademedeki hastane personelinin ilgi ve davranışları, yardımcı olma çabaları beni çok memnun etti. Bu vesile ile tüm hastane çalışanlarına ve ayrıca hastane yönetimine teşekkür ediyorum. Saygılarımla. 

  Sücaattin KIRIMHAN

 • Annemi başarılı bir guatr ameliyatıyla sağlığına kavuşturan çok değerli İBRAHİM ÖĞÜN Hocamıza teşekkür ederiz.

  Erdem Ailesi

 • Merhabalar ben eniştem Aziz Dindaş için sizleri tebrik etmek istiyorum. Eniştem Aziz Dindaş kalp krizi sonucunda by-pass ameliyatı olarak kalp pili takılmıştı. Sonra tedavisine Almanya’da devam etmek istemiş ve Almanyaya-Mainz'a gitmişti. Orada kalbine bakan Alman doktorlar aynen şöyle ifade etmişler "Bu kalp ameliyatını kim yapmışsa bu yaşta biri için çok müthiş bir operasyon gerçekleştirmiş kalbi çok sağlıklı hale gelmiş." Almanları yükselttiğim için değil elbette, ama kalp cerrahlarınız gerçekten çok başarılı. Şuan ki durumu Alman doktorun dediği: Kalp krizi neticesinde beyindeki yutkunma ve yeme merkezi zarar gördüğü için ve kalp operasyonundan sonra sizin hastanede yemek yedirme sonucu besinler soluk borusundan akciğere zarar vermiş. Şimdi kalp ile ilgili hiçbir problemi kalmamıştır. Şuan akciğer ile ilgili tedavisi devam etmektedir ve oda sona yaklaşmaktadır. Saygılarımla

  Musa Sarıkaya