Lokman Hekim Sincan Hastanesi

24 Saat Hizmetinizdeyiz

Yenilenen Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 164 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Haberler

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Bel ağrısı şikayeti ile geldim. Yakın olduğu için hastanenizi tercih ettim. 15 gündür tedavi görüyorum. Şikayetlerim oldukça azaldı ve çok rahat günler geçiriyorum. Bugün tedavimin son günüydü. Çok memnun kaldım. Daha önce başka bir merkezde yine fizik tedavi görmüştüm. Ama hasta mahremiyetine özen gösterilmiyordu. Burada hem mahremiyetimize saygı duyuluyor, hem de çok iyi tedavi ediliyor. Personelinizden de çok memnun kaldım. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

  Sevinç Yılmaz

 • Hastanenize ve Özellikle Ortopedi doktorunuz Koray BALOĞLU'na  akşam saatlerinde gelip kızıma müdehale ettiği için kendisine minnettarım.

  Erhan TARHAN

 • Hastanenize bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim. Özellikle personelin bebeğe olan ilgisi, davranışları çok hoşuma gitti. Benim değerlerime sahip çıkıp, saygı duymaları bir tarafa bir otel konforu yaşattınız bana. Özverili ve saygılı davranışlarınız için çok teşekkür ederim. Benim için kadın doğumda akla gelen ilk hastanesiniz artık.

  Tuğba AŞCI

 • Merhaba, ben Lokman Hekim Sincan Hastanesinde ameliyat oldum. Çok konforlu bir hastane olduğunu gördüm. Özellikle doktorumu çok sevdim. 24 yaşındayım ve bel fıtığından ameliyat oldum. Şuan çok mutlu ve rahatım teşekkür ederim...

  Hacer Sade