Lokman Hekim Sincan Hastanesi

24 Saat Hizmetinizdeyiz

Yenilenen Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 183 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Haberler

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Tavsiye üzerine geldiğim hastanenizden, Dr Eylem Hanım'dan ve doğum ekibinden Zarife Hemşireden, Hilal Hemşireden ayrıca diğer arkadaşlardan çok memnun kaldık. Sıcak ve içten tavırları ile bizi evimizde gibi hissettirdiler. Hepisne ayrı ayrı teşekkür ediyortuz

  Hilal BAYKAÇAK

 • BİNLERCE TEŞEKKÜR

  Etimesgut Elvankent’te oturuyorum. Şiddetli karın ağrısı, kusma ve bulantı şikayetiyle gece 02,30’da semtimizdeki özel bir kliniğe başvurduk. Verilen serum ve ağrı kesici iğnelerin ardından geceyi bu klinikte geçirdim. Boş yere ücret ödeyerek teşhis bile konulamadan sancılarım dinmeden büyük bir hastaneye başvur denilerek taburcu edildim.
  Önceden sizin hastanede ameliyat olan komşumuzun tavsiyesi ve yardımlarıyla kendimi Sincan Özel Lokman Hekim Hastanesinin acil servisinde buldum. Acil servise varır varmaz sağlık personelinin olağanüstü bir ilgisi ve yardımlarıyla karşılaştım. Bu ilgi karşısında neredeyse sancılarımı unuttum. Anında nöbetçi doktorlar çağırılarak gerekli muayene yapıldı. Acil yoğun bakımında hemen serum takılarak ağrı kesici iğneler verildi. Bir süre dinlendirildikten sonra görevliler tarafından hızlı bir şekilde ultrasonum, röntgen filmim çekildi. Kan ve idrar tahlillerim yapılarak teşhis konuldu. Safra kesemde taş ve iltihaplanma vardı. Operatör doktorlar uygun bir şekilde durumu bana ve eşime izah ederek acilen ameliyat olmam gerektiğini söylediler. Emekli Sandığına tabi olduğumdan tedavi masraflarım bu kurum tarafından karşılanacaktı. Bunun dışında çok cüzi bir ameliyat parası istenilerek ameliyat oldum.
  Gerek ameliyat öncesinde, gerek ameliyat sonrasında doktorundan, hemşiresine, sağlık memuruna kadar her görevliden güler yüz, alaka ve tıbbi yardım gördüm. Tıbbi müdahale, teşhis, tedavi, hijyenik koşullar, teknolojik imkanlar, ilgi ve güler yüz mükemmeldi. Kalınan odalar 5 yıldızlı otel odalarını aratmıyordu.
  Ameliyatımı yaparak sağlığıma kavuşmamada büyük emekleri geçen genel cerrahi doktoru Op. Dr. Abdullah Akın’a ve Op. Dr. Hayati Aslantaş’a operasyon öncesi ve sonrasında yardımcı olan tüm hastane görevlilerine ve sağlık personeline teşekkür eder, mesleklerinde başarılar dilerim.
  Ülkemizde böylesine güzel sağlık kuruluşları olduğu için büyük gurur duyuyorum. Lokman Hekim Hastanelerinin oluşturulmasında emeği geçenleri kutluyorum.

  Selami Keskin
  Emekli Bakanlık Uzmanı

  Selami Keskin

 • Dr. Kemal Yandakçı doktorumun ilgi ve alakasından çok memnun kaldım çok memnun kaldım. Harika bir insan...

  Nejla GÜNEŞ

 • 21.06.2014 dünyaya gelen oğlumuz ÇAĞAN UFUK SEVİM\'in doğumunda emeği geçen ve DR.MUSA KAZIM ÇAĞLAR VE yeeni dogan bölümüde çalışan gamze,beyza ve adını sayamadığım tüm personele 33 gün boyunca gösterdikleri ilgi ve özveriden dolayı çok teşekkür ederim Allah razı olsun. 

  Ufuk SEVİM