Lokman Hekim Sincan Hastanesi

24 Saat Hizmetinizdeyiz

Yenilenen Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 164 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Haberler

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • İnsanın bitip tükendiğini anlamaya başladığında içindeki umutla tutunacak bir dal ararmış. Gecenin karanlığında bir ışık, oruçta bir dilim ekmek bir yudum su gibi. Sizler annemin yüzündeki tebessümü  tekrar bize kazandırdığınız teşekkür ederim. Herşeye rağmen yüzünüzdeki tebessüm yüreğinizdeki sevgi ve umudun kaybolmaması dileğiyle. İYİKİ VARSINIZ. Başta doktorum Hayati ASLANTAŞ Bey'e ve hemşireleriniz Selcan ve Gizem Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

  Saygılarımla.

  Şerife Kayabaşı

 • Öncelikle size bir vatandaş olarak Etlikte bizlere böyle bir hastane kazandırdığınız için sizlere teşekkür ederim. Hastananizde hizmet veren doktorunuzdan tutun, Çalışan bütün hemşirelerinize ve tüm personelinize teşekkür ederim. Hijyen konusunda da memnun kaldığımı belirtmek isterim. Doktorların ve hemşirelerin gğler yğzlğ davranışları bizi çok mutlu etti. Her sorduğum soruya gayet güzel, açıklayıcı ve anlaşılır cevap aldım. Sizi içim rahat bir bir şekilde herkese tavsiye edeceğim. Lokman Hekim Hastanesine çok teşekkür ederim.

  Nermin EKŞİOĞLU

 • Sol dizimde kireçleme vardı. Bu rahatsızlığımdan dolayı yürümekte zorluk çekiyordum. İnsanın yürüyememesi çok zor bir durum. Senelerdir ben bu rahatsızlığı çektim. Sürekli iğne ve haplarla rahatsızlığımı erteliyordum. Bu sene ağrılarım iyice şiddetlendi. Rahatsızlığımla ilgili kesin bir sonuç istiyordum artık. Çorum’da yaşıyorum ben. Kızlarım “anne gel bir de burada muayene ol” dediler. Ben de kalktım geldim. Ortopedi Bölümüne muayene oldum. Artık son çözüm olarak ameliyat önerdiler. Hastanenize yapılan tavsiyelerden dolayı hiç tereddütsüz ameliyat olmaya karar verdim. İnanın ameliyat sonrası ağrılarım çok fazla olmadı. Dizimden ameliyat olduğum için, fizik tedavi bölümünde egzersiz aldım. Ameliyatımın ikinci gününden sonra fizik tedavi görmem ameliyat sonrası çabuk kalkmama, dizlerimde yumuşamaya ve yürüyüşümde kolaylıklara sebep oldu. Hastanede herkes çok ilgili, güler yüzlü. Hekimler tedavi ile ilgili sürekli bilgi veriyorlar. Yardımlarından dolayı tüm hastane personeline teşekkür ederim.

  Fatma Tuncer

 • Dr. Sebahat Turan'a teşekkür:
  09/10/2010 tarihinde saat 22:25'te Etlik Lokman Hekim Hastanesinde bebek Durmuş'un dünyaya gözlerine açmasında en büyük pay sahibi olan Dr.Sebahat TURAN hanım en içten saygı ve sevgilerimi sunmak istiyorum. Ayrıca eşimin hamilelik dönemi boyunca sanki bizi kendi ailesinden birisiymiş gibi takip edip göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan ötürüde teşekkür ederim.Allah her şeyi gönlünüze göre verir iyişallah.

  Yavuz Durmuş