Lokman Hekim Sincan Hastanesi

24 Saat Hizmetinizdeyiz

Yenilenen Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 183 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Haberler

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Babamın tedavisi süresince aldığımız hizmetten dolayı memnun olduğumuzu belirtmek istedim. Özellikle Doktorumuz Uzm.Dr. Sultan Keskin Demircan\\\'a, teşhis ve tedavi süresince aldığımız hizmet için teşekkür ediyorum. Ayrıca isteklerimiz karşısındaki ilgili ve yardımcı tutumu, güler yüzü ve iş ciddiyeti için hemşire Selcan Hanım\\\'a teşekkür ediyorum. Hastane yönetimi olarak seçtiğiniz ekiple verdiğiniz hizmet kalitesinin hissedilir oluşu için sizleri ayrıca kutluyorum. 

  Birsen YANAR

 • Tüm çalışanlarınıza ilginizden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılı hizmetlerinizin devamını dilerim. Ayrıca güvenlik elemanlarınız da oldukça yardımcılar onlara da teşekkür ederim.

  Ekrem Demli

 • Hastaneyi çok beğendim. Özellikle ameliyat bölümünde ki doktor ve teksiyenlerinize ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim...

  Esra Çetin

 • Yaklasik 8 aydir duzenli olarak Lokman Hekim Etlik Hastanesine gebeligim süresince belli aralıklarla geldim. Kadin hastaliklari ve dogum departmanindaki ozellikle doktorum Sebahat Turan ve yardimcisi Seher Hanım'dan çok memnun kaldim. Bunun yani sira sekreterlikte Burcu Hanimin benim sinirsiz sorularima sabirla cevap verip her seye cok net ve güler yüzüyle cevap verdigi icin tesekkur ve memnuniyetlerimi bildirmek isterim. Lokman Hekim kurucu ortagi olan babam Yusuf SARİŞEN'in boyle bir kurumla ortakligindan bir kez daha gurur duydum.

  Aylin SARIŞEN