Lokman Hekim Sincan Hastanesi

24 Saat Hizmetinizdeyiz

Yenilenen Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 164 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Haberler

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • 10gün önce hastanenizde doğum yaptım.Doktorum Sebahat Turan ve doğumda benimle ilgilenen bütün
  hemşirelere çok teşekkür ederim.

  Hülya AGGÜL

 • Çanakkal’ de yaşıyorum, sağ kolumdaki rahatsızlığımdan dolayı 4 aydır Çanakkale’de gitmediğim doktor kalmadı. Ankara’da ki damadıma durumumu anlattığımda bana burada Lokman Hekim Hastanesi olduğunu, çok temiz ve iyi bir hastane olduğunu ve burada tedavi olabileceğimi söyledi. Bende kendisinden doktorla görüşüp randevu almasını istedim. Hastanenize geldim kısa sürede sağ omzumdaki rahatsızlıktan ameliyat olarak sağlığıma kavuştum. Bu sıra da burnumdaki rahatsızlığımı doktoruma ilettim o da beni KBB doktoruna yönlendirdi. Yapılan tomografi ve uyku testinden sonra burnumdan beni rahatsız eden kemikler ameliyatla alındı. Şuan sağlıklı ve mutluyum. Tedavi esnasında benimle ilgilenen Başhekim Yardımcımız Kemal Kartal, omuz ameliyatımı yapan Dr. Hamdi Özkan ve burun ameliyatımı yapan Dr. Mansur Sezginer’e ve tüm hastane personelinize çok çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

   

  Sadettin SARI

 • ÖZEL LOKMAN HEKİM HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİ’NE
  Sincan / Ankara

  Türk Sağlık Sendikası Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktayım. 18/12/2010 tarihinde rahatsızlanarak hastaneniz acil servisinde ilk müdahaleden sonra kısa sürede anjiyo grafiği çekilerek tamamen tıkalı olan kalp damarı açılmış, iki adet stant takılmıştır. Bu süreç içerisinde Uz. Dr. Şahin MÜRSEL ve hastane çalışanlarınızın üstün gayret ve titizliğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

  Hasan ŞİRİN
  TÜRK SAĞLIK SENDİKASI
  GENEL BAŞKAN YARDIMCISI

  Hasan Şirin

 • 04.01.2013 tarihinde annem Saniye KAYA' nın rahatsızlığından dolayı Nöroloji Polikliniğinde muayene olduk. Üç gün hastanenizde yatarak tedavi gördük. Tedavi sürecinde değerli Uzm. Dr. Şerafettin SEVİL beyefendinin sonsuz takdirlere layık gayretleri ve Allahın izni ile şifa bulduk. Hocamın ilgisi, alakası ve devamlı açıklayıcı bilgiler sunmasından dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Başarıların devamını diliyorum. Ayrıca serviste yakın alakalarından dolayı hemşire Suna hanımefendi, Zeynep hanımefendi ve diğer tüm personele hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

  Atilla KAYA