Lokman Hekim Sincan Hastanesi

24 Saat Hizmetinizdeyiz

Yenilenen Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Hastanemiz, hastanemize başvuran hastalarımızın en hızlı, en güvenli ve her geldiklerinde yükselen standartlarda sağlık hizmeti alarak, memnun ayrılmaları prensibini kabul etmektedir. İnsan haklarına ve hasta haklarına verdiğimiz önem, sizlerden gelen pozitif geri bildirimle bizleri gururlandırmakta, doğru yolda ilerlediğimizi bizlere göstermektedir.

Yaklaşık 20.000 m2 kapalı alana sahip ve 164 yatak kapasiteli olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz 28 Mart 2008 tarihinde hizmete girmiştir. Hastanemiz ileri medikal teknoloji ile donatılmış ve bünyesinde nitelikli doktor kadrosu oluşturulmuştur. Başkentimizin en büyük yataklı özel kurumlarından biri olma özelliği göz önüne alınarak, bu alanda da yatan hastalara otelcilik hizmetlerinin sunumunda ayrı bir değer verilmiştir.

Yeni "Şifa Kapınız" olacak olan Sincan Lokman Hekim Hastanemiz, Sincan ilçesi, Andiçen mahallesi, Polatlı 2 caddesi üzerindeki 8 katlı binasında hizmet vermektedir.

Haberler

Lokman Hekim Sincan Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Ameliyatlarımı yapan Doç.Dr. Mahmut Mustafa Ulaş, Op.Uzm.Dr. Abdullah Çolak ve Op.Uzm.Dr. Abdullah Akın’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sabah ve akşam visitesine geldiklerinde tatlı ve güler yüzlerindeki o tebessüm bana enerji veriyor, ağrılarım sanki bir anda diniyor. Benim halimi, hatırımı sorup, şakalaştıklarında sanki derdime deva oluyorlar. Allah doktorlarımızı başımızdan eksik etmesin. Ayrıca sabah, akşam pansumanlarımızı yapan ve seslendiğimizde hemen yanımızda olan güler yüzlü, tatlı sözlü hemşirelerimiz Leyle, Seher, Serap, Hülya, Işınsu, Esra, Hilal, Nevin, Emine, Fügen, Mehmet Ali, Yalçın ve temizlik personellerine çok çok teşekkür ederim. Hastane Müdürü Mehmen Emin Taçyıldız ve Özgür Bey’e de ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

  Feriddin ÖZÇELİK

 • Öncelikle doğumumu yapan Semra Hanım ve tüm doğum hemşirelerine teşekkür ederiz. Görüp görebileceğimiz en iyi doktor ve hemşirelerle karşılaştım.

  Bukle BULUT

 • Hastanenize ve Özellikle Ortopedi doktorunuz Koray BALOĞLU'na  akşam saatlerinde gelip kızıma müdehale ettiği için kendisine minnettarım.

  Erhan TARHAN

 • Beni sağlığıma kavuşturan ortopedi uzmanı Dr. Hamdi Özkan, pansuman görevlisi Fehmi Turan'a, Dahiliye bölümünde babcan tavrıyla hizmet veren Dr. Murat Gürbüz'e, son derece güler yüzlü ve işinde başarılı Derya ve Sevgi Hemşireye Fizik Tedavi araç sürücüsü Erol Dağtekin oğluma, biz yaşlı hastalara gayet neşeli güler yüzlü tavırlarınızdan dolayı tüm Lokman Hekim çalışanlarına teşekkür ediyorum.

  NURTEN ODABAŞIOĞLU