Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçokülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • 29/03/2010 salı tarihinde yuvamıza ilkbaharı haberleyen sevinçli bir haber gibi bebek geldi. Doğum esnasında ilgililere hassasiyetlerimizin olduğunu ifade ettiğimde dikkat edeceklerini belirttiler. Hastanenize ilk geldiğim günden bu güne mahremiyet noktasındaki hassasiyetlerimize titizlik gösterilmesi bizi memnun etti. 4,5 yaşındaki oğlum Mehmet Zahir, üniversite hastanesinde doğmuştu. Aradaki farkı kıyasladığımda keşke diğer resmi kuruluşlarda rehberlik etseniz diyorum. Tüm süreçlerinde memnun kaldığımız hastanenizin hizmet kalitesinin ve orjinindeki ideallerin muhafaza edilerek daha güzel hizmetler vermesinin devamını dilerim. Böyle bir müessese inşa etmesinden dolayı öncelikle muhterem büyüğümüze rahmet, minnet ve hasretle anıyor ve onun belirttiği çizgiyi muhafaza eden Lokman HekimHastanesi idareci ve hekimlerine teşekkür ediyor, tedavi sürecimizde ilgisiyle daima yanımızda olan doktorumuza ve hemşiremize teşekkür ederiz.

  Ali Gül

 • 22/01/2013 tarihinde 112 acil servis ekiblerince kalp krizi nedeniyle acil servisinize getirilen dedem Tahsin IŞIK 'ın tanı, takip ve müdehale aşamalarında bize yakın ilgi alakasından dolayı başta Sayın Kardiyoloji Uzmanımız Dr. Şahin MÜRSEL'e samimi ve güler yüzlerinden dolayı koroner yoğun bakım hemşirelerine ve acil servis ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayın hocamın uzman deneyimleri ve sayısız içten yaklaşımı ve yardımları sayesinde dedem kalp sağlığına yeniden kavuştu.Halen tedavisinin devam ettiği hastanenizde dedemin uzman ellerde olması benim ve ailemin, içimizin en rahat ettiği yanı olmakla beraber güvenimiz sonsuz... Burada tedavi gören hasta, doktor eliyle gelen iç huzur ve itminânın, bedeninde tepeden tırnağa yayıldığını hisseder.... Hastanenizin sağlık camiasındaki kaliteli hizmetlerinden dolayıda sizleri yürekten kutluyorum Allah hepinizden razı olsun Başarılarınızın devamını diliyorum.


  Filiz DEMİR

 • Hemşire Zarife Hanım'dan çok memnun kaldım. Güleryüzü ile hastalara ilgisinden dolayı teşekür ederim. Ayrıca Hemşire Tuba ve Neslihan, doktorum Aylin Hanım'a da teşekkürlerimi sunarım.

  Mervenur ÇAKIR

 • Genelde hastanenizden memnun kalmış biri olarak, özellikle de Gastroenteroloji Bölümünden ve yapılan hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

  Ömer Çetin