Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçokülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • 24 Nisan 2011 Salı günü hastanenizin acil servisine , evde düşerek kaburgasını inciten annem Kadim Aydın' ı getirdim. Acil serviste ekibiniz ummadığımız bir sıcaklık ve ilgiyle bizi karşılayarak tedavimizi gerçekleştirmişlerdir. Bilhassa nöbetçi doktorunuzun ekstra çabaları, hasta yakınları olarak bizleri de çok memnun etmiştir. Hastane yönetimi olarak böylesine sosyal yönü ve görev bilinci güçlü bir doktorla tedavi hizmetleri yürüttüğünüz için, sizide kutlar teşekkürlerimizi sunarız.

  Mutlu Aydın

 • 22/01/2013 tarihinde 112 acil servis ekiblerince kalp krizi nedeniyle acil servisinize getirilen dedem Tahsin IŞIK 'ın tanı, takip ve müdehale aşamalarında bize yakın ilgi alakasından dolayı başta Sayın Kardiyoloji Uzmanımız Dr. Şahin MÜRSEL'e samimi ve güler yüzlerinden dolayı koroner yoğun bakım hemşirelerine ve acil servis ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sayın hocamın uzman deneyimleri ve sayısız içten yaklaşımı ve yardımları sayesinde dedem kalp sağlığına yeniden kavuştu.Halen tedavisinin devam ettiği hastanenizde dedemin uzman ellerde olması benim ve ailemin, içimizin en rahat ettiği yanı olmakla beraber güvenimiz sonsuz... Burada tedavi gören hasta, doktor eliyle gelen iç huzur ve itminânın, bedeninde tepeden tırnağa yayıldığını hisseder.... Hastanenizin sağlık camiasındaki kaliteli hizmetlerinden dolayıda sizleri yürekten kutluyorum Allah hepinizden razı olsun Başarılarınızın devamını diliyorum.


  Filiz DEMİR

 • İnsanın bitip tükendiğini anlamaya başladığında içindeki umutla tutunacak bir dal ararmış. Gecenin karanlığında bir ışık, oruçta bir dilim ekmek bir yudum su gibi. Sizler annemin yüzündeki tebessümü  tekrar bize kazandırdığınız teşekkür ederim. Herşeye rağmen yüzünüzdeki tebessüm yüreğinizdeki sevgi ve umudun kaybolmaması dileğiyle. İYİKİ VARSINIZ. Başta doktorum Hayati ASLANTAŞ Bey'e ve hemşireleriniz Selcan ve Gizem Hanım'a çok teşekkür ediyorum.

  Saygılarımla.

  Şerife Kayabaşı

 • Verdiğiniz hizmetten dolayı hekim ve personele gönülden teşekkürler. Her şey çok mükemmel. Ben ve eşim İzmir'den misafir geldik. Tanıdık vasıtasıyla hastanenizi tercih ettik. Çünkü emekli olduğumuz için bu hizmeti İzmir'de emekli maaşıyla almamız mümkün değildi. Bize bu hizmet sağlayan büyüklerimize, hastanenize ve personelinize tekrar teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

  Adalet - Ali Mallı