Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçokülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

 • Organları 6 Kişiye Hayat Verecek 22 Ocak 2015

    Ankara’da geçtiğimiz günlerde ateşli silah yaralanması sonucu kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen Ufuk Demirtaş’ın (31) bağışlanan organları 6 ayrı kişiye hayat verecek.

 • Lokman Hekim'de Diyabetle Yaşam Seminerleri Devam Ediyor 14 Ocak 2015

  Lokman Hekim Sincan Hastanesi'nde 13 Aralık Salı günü düzenlenen 'Diyabetle Yaşam Semineri'nde katılımcılara; diyabette beslenme, diyabetle yaşam ve diyabette dikkat edilmesi gereken konulardan bahsedildi. 

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 •  SAYIN DOKTORUMUZ

  Ailemizden Erden Söğüt'e yapmış olduğunuz başarılı amelyatla sağlıklı yaşamına  katkıda bulunduğunuz dan dolayı sonsuz Teşekkür ediyoruz. Hürmetlerimizi sunuyoruz. 

  SÖĞÜT AİLESİ

 • Bu sefer büyük bir hastalıktı babamın bedenindeki... Zor bir yolculuk... Hem de çok zor...Üzüntülerimiz,
  telaşımız ve daha da ötesi kaybetme korkuları içinde geçirdiğimiz sıkıntılı hastane günlerimiz... Bütün bu olumsuzluk içinde, adeta omuzumuz da sıcak bir dost eli gibi, bazen gülümseyen, bazen hüzünleri saklamaya çalışan bakışlara sahip ve daha önemlisi halden anlar İNSANLAR... Evet Sincan Lokman Hekim Hastanesi ekibinden bahsediyorum... Hepsi belli ki büyük bir itina ile bu aileye dahil olmuş... Verdiği güvenin yanı sıra; deneyimi, babacan tavrı, özverisi, ilgisi ve takibi ile babamın her gördüğünde gözlerini ışıldatan Sn. Uzman Dr. Kemal Yandakçı'ya, Filmlerden çıkmış duygusu veren şefkat ve sevgi dolu, ayrıca otoritenin dozu babamın can kızı olmayı başaran (soyadı benzerliğimiz ile bu durum hiç zor olmayacak :) ) Sevgili Selcan Hemşire'miz başta olmak üzere, Hep zor anımda yakalayan ve büyük bir olgunlukla durumun olumlu yönünü anlatan ve imdat dediğimizde koşan Sn. Uzman Dr. Özlem Samur'a, 3. kat ekibinden Esma, Emine, Sinan, Hasan, Suna ve Tuğba hemşirelerimize.. Acilden Gülendam hemşireye,Yoğun bakım günlerimizde adını bilmediğim bütün yoğun bakım doktor ve ekiplerine, Hasta yatış/taburcu bölümünden Tuğba ve Serap hanım'a, içeri kuş uçurmayan ;) titiz güvenlik görevlilerine, Genel cerrahi sekreterliğinde görev yapan Özlem hanım'a, Her gecenin zorluğunda kaprislerimizi büyük bir sabır ve hoşgörü ile karşılayan hijyen personeli Selma'ya, Recep beye ve diğer hijyen ekibine, adını unuttuğum veya yazmayı atladığım babama emeği geçen diğer hastane ekibine, biricik babama, bize ve gözlemlediğim kadarıyla bütün hasta yakınlarına, toplumun birçok kesiminde azaldığını hatta yok olduğunu hissettiğimiz insana verilen değer, şefkat, özveri ve güler yüz için SONSUZ TEŞEKKÜRLER ..... İyi ki varsınız... HÜSEYİN KURT AİLESİ  Raziye KURT

 • Öncelikle doğumumu yapan Semra Hanım ve tüm doğum hemşirelerine teşekkür ederiz. Görüp görebileceğimiz en iyi doktor ve hemşirelerle karşılaştım.

  Bukle BULUT

 • Öncelikle; ''Şifa Kapımız'' Lokman Hekim hastanemizin tüm çalışanlarına saygılarımı iletiyor ve tereddütlerle gelmiş olduğum hastanenizden uzun bir sabrın ardından, 06.04.2010 Salı günü ailemizin 3.
  ferdi biricik kızımız Azra Duru'muza kavuşmamızda bizleri yalnız bırakmayan en küçük ayrıntıyı bile kendisine dert edinerek eşimin ve bebeğimizin sağlığını kendi sağlığından önde tutan başta sevgili doktorumuz ve tüm hemşirelerimize ve servis görevlilerine göstermiş oldukları yakın ilgi-alaka, sabır ve güleryüzden dolayı şükranlarımı sunuyor görevlerinde başarılar diliyorum. Saygılarımla

  Mustafa Tokmak