Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçokülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

 • Sağlıklı Kalpler İçin Yürüdük 18 Nisan 2015

  Kalp Haftası kapsamında Lokman Hekim Hastaneleri ve Keçiören Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Sağlıklı Kalp Yürüyüşü, Keçiören Atatürk Bahçesi’nde gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Mustafa Ak, Lokman Hekim Etlik Hastane Başhekimi Dr. Necmettin Din, Lokman Hekim yönetim kurulu üyeleri, siyasiler ve eski milli futbolcu Tanju Çolak’ın yer aldığı etkinliğe ilgi yoğun oldu.

 • Engellere Karşı Bir Destek de Lokman Hekim'den 14 Nisan 2015

  SERÇEV Vakfı tarafından Serebral Palsi hastası çocuklar için düzenlenen 'Engelsiz Yarınlara Koşuyoruz' etkinliği kapsamında  sağlık desteği Lokman Hekim Hastanemiz tarafından karşılanarak engellere karşı bir destek de Lokman Hekim'den geldi.

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Hizmetinizden dolayı teşekkür ederim.

  Dursun Keskin

 • Hastanenizden çok memnun kaldım inşaallah bu çizginizden ayrılmazsınız...

  Tuba Kılıç

 • Öncelikle insan değerlerine önem veren, insana insanca yaklaşan Sincan Lokman Hekim Hastane'nize çook teşekkür ederim. Ben şahsen Sincan hastanenizi hastanız ve misafiriniz olduğumuz 2 gün boyunca iyice tetkik ettiğimi düşünüyorum. Başta doktorumuz Sayın KEMAL YANDAKÇI beye, hasta kabul personelinize, 3. kat genel cerrahi hemşirelerinize, güvenlik personelinize kat hemşirelerine, gece idari amiriniz SEDAT ÖZDEMİR beye ve tüm personelinize sonsuz teşekkür ederim. Gerçekten herkes görevini içtenlikle yapıyor. Hastanenizin temizleğine laf söyletmem her taraf tertemiz . Biz bugün taburcu olduk. Vallahi sizi tanıdıktan sonra insanın sürekli hasta olası geliyor. Emeği geçen herkese çook teşekkür ederim iyi çalışmalar. Saygılarımla MURAT VE EMİNE COŞKUN


  Murat COŞKUN

 • Eşim Zübeyde Karaalp birkaç yıldan beri bel ağrısı çekiyordu. İkamet yerimiz olan Diyarbakır'da 2'si profesör olmak üzere 7 doktora gittik. Hepsi de acilen ameliyat olması gerektiğini aksi durumda felç kalacağını, fıtığın birinin sırtta çok riskli bir bölgede olduğunu, ameliyatında çok riskli olduğunu ancak çok iyi bir hekimin yapması gerektiğini ayrıca ameliyatı Diyarbakır'da yaptırmamamız gerektiğini ısrarla söylediler. Araştırmalarımız neticesinde söz konusu ameliyatı Türkiye'de çok az hekimin yapabildiğini, bunlardan birinin de Doç. Dr. Serkan Şimşek olduğunu tespit ettik ve kendisiyle irtibata geçtik. Hastamın MR'ını mail olarak istedi. Daha sonra görüşmemizde ameliyatı yapabileceğini ancak  çok riskli olduğunu bilmemizi söyledi. İnternetten adresi alıp geldik, bizi karşılayan Serkan Bey'in Hemşiresi Sevgi Hanım'ın ilgi ve alakası bizi hem şaşırttı hem de memnun etti. Doktor Bey'le görüştük, gerekli muayene ve tetkikler sonucunda yatışımız yapıldı. Ameliyat hakkınd adetaylı bilgi ve riskleri konusunda hekimimiz bizi hem uyardı hem bilgilendirdi. Biz de riskleri kabul ettik ve ameliyat başarıyla yapıldı. Fıtıkların ikisi de alındı. Klinikte yattığı süre içerisinde başta kat hemşiresi Meltem Hanım olmak üzere tüm personel çok yakınlık gösterdi. Hastane beklediğimizden çok daha güzel, konforlu ve sıcak bir ortamdaydı. Ben ve eşim evimizden daha fazla rahat ettik desem yeridir. İlk defa hastaneden çıkacağımız için bir burukluk hissediyoruz. Allah razı olsun, yar ve yardıcınız olsun. Tüm çalışanlarınıza çok teşekkür eder, hayırlı hizmetlerinizin devamını dileriz.

  Sedat KARAALP