Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçokülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Öncelikle hastanenizin temizliği tertip ve düzeni için teşekkürlerimi sunarım.
  Acil olarak 13.04.2011 tarihinde hastalık sebebim (Zatürree) yüzünden gözaltında muayene kararı verilmiştir. Doktorum Sibel Meryem' in iyi bir ön tespit yaparak aldığı karara saygı duyarak ve güvenerek tereddütsüzce yatışıma bende karar verdim. Hocamız konuşmalarıyla kendi tecrübesini, hastanın hastalığını iletirken karşı tarafa pozitif enerjisini hissettiriyor.Hastalığın tedavisi esnasında çok sık ateşlenebileceğim için ve havale geçirme riski bulunduğu için sık kontrol gerekliydi. Bu esnada üçüncü katta bulunan hemşireler güler yüzlü bir şekilde ilgilendiler ve gerçekten o kadar iyi ilgileniyorlar ki işlerini severek yaptıklarını söylemeseler de belli edip gösteriyorlar. Sanıyorum ki hemşireleriniz hastaneniz için önemli hemşirelerdir, hastaneniz adına ve hastaların memnuniyeti adına lütfen sahip çıkınız. Ben SSK güvencem olmasına rağmen hemşireleriniz için hastanenizi tercih edip devamlı geliyorum ayrıca etrafıma da memnuniyetimi belirteceğim ve yönlendirme yapacağım. Hemşireleriniz ve bir doktordan memnuniyet Sincan Lokman Hekim Hastanesinden memnuniyetle doğru orantıdadır.

  Ali Yalçınkaya

 • Merhaba, ben Lokman Hekim Sincan Hastanesinde ameliyat oldum. Çok konforlu bir hastane olduğunu gördüm. Özellikle doktorumu çok sevdim. 24 yaşındayım ve bel fıtığından ameliyat oldum. Şuan çok mutlu ve rahatım teşekkür ederim...

  Hacer Sade

 • Ben Etlik polis merkezi amirliğinde polis memuru olarak çalışmaktayım, 2 gün önce gece görevimde rahatsızlandım ve yakın olması nedeniyle hastaneniz acil servisine başvurdum, burada tansiyonumun çıktığını öğrendim, acile girdiğimde orada bulunan hemşireler benimle o kadar ilgilendikleri anlatamam bu davranışları bana olumlu bi etki yarattı iğne fobim olmasına karşı ismini Ayşegül hemşire olarak öğrendiğim hanım bana iğne yaptı inanın ben hayatımda bu kadar acısız bi iğne olmadım şahsınızda Acil servisinizde çalışan hemşirelerinizi kutluyorum insana insanca yaklaştıkları için bu dileklerimi de bu arkadaşlara iletirseniz sevinirim çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  Metin Eyrekkaya

 • Tek kelimeyle mükemmel. Belki de yıllardır beklediğimiz özel bir hizmet. Devamı dileğiyle...

  Selma Topçu