Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçokülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Hastane personelinin bu zor ve güzel günümede göstermiş oldukları yardım ve desteklerden dolayı sonsuz teşekkür ederim. Kolaylıklar Dilerim.

  İlknur KARATAŞ

 • Merhabalar öncelikle güzel temiz bir hastane, eşim ve ben fizik tedavi görüyoruz , çok memnunuz. Öncelikle ftr. Dr.Gülsemin Hanım ve yanında çalışan Arzu Hanım'ın ilgi ve alakalarına minnenttarız. 2. kattadı ki Özlem ve Birsen Hanım aynı şekilde ilgili oldukları için iyi karşıladıkları için, özelliklede fizik tedaviyi uygulayan Gamze Hanım'ın hoşgörü ve güler yüzlü olmasından dolayı teşekkür eder devamını dileriz. Rapor konusunda bizleri aydınlatan raporlama bölumündeki personellere nezninde çalışan stajer öğreci olan genç arkadaşlara yardımsever ve yol gösterici oldukları için çok çok teşekkür eder işlerinin rast gitmesini temenni ederiz.

  Seda AKYOL

 • Yoğun Bakım Ünitesine 18 Nisan 2013 tarihinde gece 03.30 da hastanenize girişi yapılan annem için, gerek
  acil serviste, gerek yoğun bakımda ilgi, teşhis ve bilgi paylaşımı konusunda son derece ilkeli ve yakın ilgi gördüğümüz Sincan Özel Lokman Hekim Hastanesini, idaresi ve yönetimini kutluyorum. Annemin By-Pass ameliyatında yakın ilgisini
  ve açıklayıcı bilgisini bizimle paylaşan Sevgili Kardiyoloğumuz Uzm.Dr. Meltem KAYATÜRK'e, By-Pass Ameliyatını gerçekleştiren Sevgili Hocamız ve Kalp Damar Cerahımız Doç. Dr. Mahmut M.ULAŞ'a ve Hocamız Opt.Uzm.Dr Abdullah ÇOLAK'a, Göğüs hastalıkları konsültasyonunda Uzm. Dr. Ruhsar OFLUOĞLU'na, Acil Servis
  ekibine, Yoğun Bakım Ekibine, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümü hemşire, hastabakıcı ve temizlik görevlilerine; unuttuğumuz insani yaklaşımları, yakın ilgileri ve içten yardımları için ne kadar TEŞEKKÜR etsem az olacaktır. Sayenizde sağlığına kavuşan ve gün geçtikçe iyileşen annem adına "İYİ
  Kİ VARSINIZ, İYİ Kİ (TESADÜFEN DE OLSA) HASTANENİZE GELMİŞİZ" diyor ve
  saygılarımı sunuyorum...

  Kadriye KALINBACAK  Kadriye KALINBACAK

 • Tek kelimeyle mükemmel. Belki de yıllardır beklediğimiz özel bir hizmet. Devamı dileğiyle...

  Selma Topçu