Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçok ülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

 • Lokman Hekim Finansal Tabloları Açıklandı 17 Ağustos 2016

  Lokman Hekim’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre, şirketin dönem faaliyetleri sonrası oluşan konsolide cirosu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 21,7 artarak 69,9 milyon liradan 85 milyon liraya yükseldi.

 • Bebeğine Hastanemizin İsmini Verdi 10 Ağustos 2016

  Malezyalı Amik Nobahar ve Negin Khodaci çifti, anne ve baba olma sevincini yaşadıkları Akay Hastanesinden memnun kalınca bebeklerine “Akay” ismini verdiler.

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • 16.05.2011 Pazartesi günü saat 22:45 - 23:00 saatlerinde Kalp Krizi geçiren ve hastanenize getirilen Meliha Baltacı isimli akrabam hastanenize Ex (kalbi durmuş olarak) pozisyonunda getirilmiş olmasına rağmen, hastanenizin Acil, Anesteziyoloji ve Reanimasyon ile Kardiyoloji bölümlerinde görev yapan Hekimler başta olmak üzere diğer tüm sağlık çalışanları ile Sayın Meliha Baltacıya yapılan uzun, sabırlı ve titiz bir müdahale sonucunda yeniden hayata dönmesi sağlanmıştır. Sayın Meliha Baltacı iki tanesi ikiz çocuk olmak üzere dört çocuk annesidir. Kendisi ailesinin ve çocuklarının rızkını kazanmak için çalıştığı Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı bir şirkette görevini geç saatlere kadar tamamlamış ve evine dönerken hissettiği rahatsızlığını, evine daha yeni girmiş iken eşine "benim hemen hastaneye gitmem gerekir”, diyerek hemen hastaneye gitmek istemiş ve eşi hastaneye yetiştirmek için taksi çağırmaya gittiği bir anda yere yığılmış. Çok kısa bir zamanda Lokman Hekim Hastanesi’ne ulaşan hastamıza yapılan müdahaleler olumlu sonuç vermiş ve bu gün hastamız yoğun bakım ünitesinde, hekimlerin ve sağlık personellerinin gözetimi altında yeniden hayata dönmüştür. Meliha Baltacı’nın hayata yeniden dönmesinden dolayı eşi, küçük yaştaki ikiz çocukları, diğer çocukları ve akrabaları olarak bizlerin sevincini anlatabilmem mümkün değildir.
  Hastanenizin o gün görevi başında bulunan ve hastamıza müdahale eden; Uzm. Dr. Ömer Zühtü Yöndem Bey’e (Anesteziyoloji ve Reanimasyon), Uzm. Dr. Şahin Mürsel Bey’e (Kardiyoloji), ve bizleri hastamızın genel durumu hakkında bilgilendiren ve güler yüzü ile bizlere “Bir insana işte böyle davranılmalıdır.“ dedirten Hastane Koordinatörü Serap Apak Hanım’a, ayrıca; başta özel bir kuruluş olsa da buranın denetim ve gözetimini yapan Sağlık Bakanlığımıza, Hastane Yönetim Kuruluna, Hastane Başhekimliği’ne verdikleri kaliteli hizmet ve oluşturdukları güler yüzlü ekip ve hijyen koşulları ile dünya standartlarında bir hizmet verdikleri için sonsuz teşekkürlerimi sunar, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

  Taner Açıkel

 • GENEL CERRAHİ DOKTORUNUZ SAYIN MAHMUT CAN YAĞMURDUR\'UN TAKİPLİ HASTASIYIM KENDİSİNE HASTALARINA GÖSTERMİŞ OLDUĞU HASSASİYETTEN YAKIN İLGİ VE ALAKASINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM 

  Dilek YILMAZ

 • Tek kelimeyle harikasınız. Benim eşim doğum yaptı hastanenizde Allah razı olsun çok memnun kaldım. Oğlumu da muayeneye getiriyoruz çok memnum. Doktorlarda çok iyi Elif Terzi ve Çocuk Doktoru Hatice Poçan Sonışık Hanımdan da çok memnun kaldım. Aynen hizmete devam etmesini canı gönülden istiyorum. Allah hepinizden razı olsun. İyi çalışmalar...

  Ayhan Cebesoy

 • Bugün ultrason çekildim. Dr. Nurten ÇELİK ile karşılaştığımda kendimi annemin yanında gibi hissettim. Üzerimde ki bütün stresi aldı ve beni rahatlı. Espirileri ile beni mutlu etti. Hastaya yaklaşımı çok güzel. Kendisine çok teşekkür ederim.

  BETÜL ERGÜL