Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçok ülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

 • Lokman Hekim Finansal Tabloları Açıklandı 17 Ağustos 2016

  Lokman Hekim’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre, şirketin dönem faaliyetleri sonrası oluşan konsolide cirosu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 21,7 artarak 69,9 milyon liradan 85 milyon liraya yükseldi.

 • Bebeğine Hastanemizin İsmini Verdi 10 Ağustos 2016

  Malezyalı Amik Nobahar ve Negin Khodaci çifti, anne ve baba olma sevincini yaşadıkları Akay Hastanesinden memnun kalınca bebeklerine “Akay” ismini verdiler.

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Uzun yıllardır Lokman Hekim’e geliyoruz ve KOAH hastasıyım. Burada göğüs hastalıları uzmanı Uzm. Dr. Ruhsar OFLUOĞLU bana çare oldu ancak yıllar önce geçirmiş olduğum bir bağırsak ameliyatının yarattığı tahribatın nedeniyle yıllar sonra tıkanma ve aşırı kuruma şikayeti ile tekrar geldim. Gece 3 civarında acil servisten başvuruda bulunduk yapılan röntgen vb. işlemler sonrası bağırsakta yapışma tanısı ile acilen Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. Kemal YANDAKÇI’ya yönlendirildik. Kemal Hoca ameliyat öncesi birçok tedavi yöntemi deneyerek işlem yapmadan bağırsağı açmayı denedi ancak bir sonuç alınamayınca son olarak ameliyat kararı verildi. Biz önce Allah’a sonra hocamıza güvendik. Ameliyat kararı öncesi de çevremizden kendisi ile ilgili çok olumlu düşünceler duyduk. Kemal Bey ameliyatlarımızda yaptığı tüm işlemleri yanımıza gelerek fotoğraflarla tek tek anlattı. Ben hayatımda böyle ilgili, efendi, kibar bir doktor görmedim, bize çok değerli bilgiler verdi. Gece gündüz demeden kendisini bize adadı. Tüm Türkiye Kemal hocama güvensin. Ayrıca gece nöbetçi doktorlar, başhemşire hanımefendi, 3. Kat hemşirelerimizden temizlik personeli, yemekler ve hasta bakıcılara dahil tüm personel dört dörtlük hizmet vererek güleryüzleriyle hep moral verdiler. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.

  Hüseyin Elmalı

 • Hastanenizden çok memnun kaldım inşaallah bu çizginizden ayrılmazsınız...

  Tuba Kılıç

 • Ankara Lokman Hekim Hastaneleri personeline işlerinde başarılar dilerim. Ben bir hafta hastanenizde refakatçilik yaptım. Bu bi haftalık sürede oruçluydum ve siz bana dediniz ki orucunu 5. katta yemekhane de  acabilirsin ve sahurunuda burada yapabilrsin. Beni o kadar çok sevindirdiniz ki sizlere çok teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.

  Ahmet KARACA

 • Yakınlarım tavsiye ettiği için oğlumu hastanenize getirdim. Oğlum hastanenizde ameliyat oldu. Çok şükür her şey yolunda gitti. Tedaviden, hasta takibinden dolayı çok memnun kalmıştık. Daha sonrasında kızımın doğumu için hastanenize geldik. En mutlu olduğumuz günlerden biriydi. Torunumuzu kucakladığımızda Lokman Hekim çalışanları da sevincimizi bizlerle paylaştı. Damadımın ameliyatı da burada gerçekleşti. Lokman Hekim’e bir nevi abone olduk. Her rahatsızlandığımızda hastanenize geliyoruz. Benim rahatsızlığım ise kasığımdaki fıtık idi. Genel cerrahi bölümünde muayene oldum. Doktorum rahatsızlığımla ilgili bilgi verdi. Ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatım gerçekleşti ve şu an sağlığımın çok iyi olduğunu hissediyorum. İyi ki sizleri bize tavsiye etmişler. İnsan sağlığı önemli bir olgu bence. Torunumun doğumunda, en sevinçli ve heyecanlı olduğumuz günde, ameliyatlarımızda, sıkıntılı olduğumuz zamanda, bizimle birlikte yanımızda olan Lokman Hekim ailesine teşekkürler. İyi ki varsınız, insana özel olduğunu hissettiriyorsunuz.

  Nizamettin Mutlu