Check-Up yaptırarak, erken tanı ile
yaşam sürenizi arttırın.

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ani ve Şiddetli Ağrıya Dikkat!

Erken Tanı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan sağlığına verdiği öneme dayandırmaktadır.

Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en mükemmeli sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Şimdi mesafeleri daha da kısaltarak Almanya, Hollanda, Fransa, Danimarka, Belçika, Norveç, İsveç, Finlandiya gibi birçokülke ile yaptığımız sigorta anlaşmaları sayesinde gurbetçi vatandaşlarımıza da kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz.

Avrupa ve Türkiye'de hatırı sayılır bir noktaya gelen kurumumuz sürekli gelişmiş, donanım olarak kendini daha da yenilemiş ve bu sayede kendini kanıtlamıştır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Haberler

 • Doç. Dr. Mahmut Can YAĞMURDUR ile Meme Kanseri Üzerine Keyifli Sohbet 23 Ekim 2014

  Meme kanseri farkındalık ayında Doç. Dr. Mamut Can YAĞMURDUR ile meme kanseri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

 • Lokman Hekim’den Başarılı Bir Kalp Operasyonu Daha… 21 Ekim 2014

  Uzun süredir kalp rahatsızlığı yaşayan Rıza İlkay Başaran, Lokman Hekim Sincan Hastanesi’nde başarılı bir operasyonla yeniden eski sağlığına kavuştu. Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Erkan Kuralay, en yaygın uygulama olan hastanın kalp kapakçığını ‘değiştirmek’ yerine,en zor ancak en sağlıklı yöntem olan kalp kapakçığını ‘tamir’ etti.

Lokman Hekim Etlik Hastanesi

Havacılık Tıp Merkezi


Ziyaretçi ve Refakatçi Rehberi

Hasta Görüşleri

 • Çanakkal’ de yaşıyorum, sağ kolumdaki rahatsızlığımdan dolayı 4 aydır Çanakkale’de gitmediğim doktor kalmadı. Ankara’da ki damadıma durumumu anlattığımda bana burada Lokman Hekim Hastanesi olduğunu, çok temiz ve iyi bir hastane olduğunu ve burada tedavi olabileceğimi söyledi. Bende kendisinden doktorla görüşüp randevu almasını istedim. Hastanenize geldim kısa sürede sağ omzumdaki rahatsızlıktan ameliyat olarak sağlığıma kavuştum. Bu sıra da burnumdaki rahatsızlığımı doktoruma ilettim o da beni KBB doktoruna yönlendirdi. Yapılan tomografi ve uyku testinden sonra burnumdan beni rahatsız eden kemikler ameliyatla alındı. Şuan sağlıklı ve mutluyum. Tedavi esnasında benimle ilgilenen Başhekim Yardımcımız Kemal Kartal, omuz ameliyatımı yapan Dr. Hamdi Özkan ve burun ameliyatımı yapan Dr. Mansur Sezginer’e ve tüm hastane personelinize çok çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

   

  Sadettin SARI

 • Hastanenizden aldıgım hizmet beni ve ailemi çok memnun etti. Bundan sonra başka bir yere gitmeyi düşünmüyoruz.

  Menekşe Okçu

 • Hastanenizden çok memnun kaldım inşaallah bu çizginizden ayrılmazsınız...

  Tuba Kılıç

 • ‘Kardiyak Emboli’ teşhisiyle 12 Ekim 2012 tarihinde yatırıldığım ve tekrar eden atak nedeniyle 23 Nisan 2013 tarihinde yeniden getirildiğim Özel Lokman Hekim Sincan Hastanesi’ne hayatımı borçluyum. Tanı, takip ve tedavide büyük bir özveri ve profesyonellik gösteren hastane başhekimi Doç. Dr. Sn. Celil Göçer başta olmak üzere Nöroloji Uzm. Dr. Şerafettin Sevil ve Dahiliye Uzm. Dr. Sn. Taha Erdinç Ataman beyefendilere, eşim Gülbahar Keretli’nin tedavisini başarıyla gerçekleştiren Göğüs Hastalıkları Uzm. Dr. Sn. Sibel Meryem Alpar ve Dr. Sn. Ruhsar Ofluoğlu hanımefendilere, yoğun bakım ünitesi çalışanlarına, servis hemşirelerine, kısacası tüm hastane personeline minnettar kaldığımı belirtir, teşekkürlerimi sunarım. Daha nice canları kurtarmalarını niyaz ederim.

                                                 

                                                                                                                                                                                                                                               

  Mehmet KERETLİ