Güzellik Merkezimiz Yenilendi

Genç ve dinamik görünümüm sosyal yaşamda kişinin kendine olan güvenini arttırdığını söyleyen Lokman Hekim Sincan Hastanesi Dermatoloji uzmanı Dr. Mustafa Naci Çelikkan, “Bu konuda gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir merkez artık mevcut” dedi. Çelikkan, Güzellik Merkezi’nde yapılan işlemleri şöyle sıraladı:

 

LAZER EPİLASYON: Merkezimizde bilgisayar kontrollü Alexandrite Epicare lazer sistemi kullanmaktayız. Kılları tamamen bitirmeyi hedefler. Alexandrite lazer epilasyon uygulanan tedavilerde çözüm kalıcıdır, yalnız tedavilere uygun aralıklarla gelinmesi gerekir.

 

CİLT BAKIMI: Merkezimizde yapmış olduğumuz aylık bakımlar ile cilt yenilenir, tazelenir ve güzelliğinize eklenen taze bir cilt enerjinizi yerine getirir.

 

BÖLGESEL İNCELME: Merkezimizde kadın ve erkeklere uygulanan Kavitasyon, karbokisterapi ve Lpg ile gözle görülür bölgesel incelme sağlanması mümkündür.

 

YÜZ GERME: Kırışıklıkların azaltılması, cildin daha genç ve gergin görünüm kazanması mümkün.

 

EL VE AYAK BAKIMI: El ve ayaklarımızı dinlendirmek, yumuşatmak ve güzel bir görünüş vermek amacıyla düzenli uygulanan el ve ayak bakımı herkes için gereklidir.

 

SİR AĞDA: Vücuttaki ve yüzdeki kıllara geçici çözüm sunan sir ağda merkezimizde özenle ve steril bir şekilde uygulanmaktadır.

 

KAŞ DİZAYNI VE BOYAMA: Merkezimizde kaş dizaynının yanı sıra kaş boyama işlemi de yapılmaktadır.

« Haberlere Geri Dön

Kurumsal