Havacılık Tıp Merkezi

2014 yılı başında kurulan Havacılık Tıp Merkezimizde tüm uçuş personelini sağlıklı ve güvende tutmak, uçuş görevlerine sağlıkla göndererek uçuş emniyetine hizmet etmek misyonuyla; uçuşla ilgili görevlerde çalışan personelin işe ilk giriş ve daha sonra görev özelliklerine göre periyodik muayenelerini yapıyoruz.

daha fazla bilgi

Sigara Bırakma Merkezi

Sigarayı bırakmaya karar vermek, başarı için en önemli adımdır. Türkiye'de her yıl 100.000 kişi erken yaşlarda sigara nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Sizde bu sayının içinde yer almak istemiyorsanız Sigara Bıraktırma Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Zayıflama Tedavi Merkezi

Yüzyılın Hastalığı” kabul edilen obezite ile çok yönlü mücadeleyi esas alan Lokman Hekim Hastaneleri Zayıflama (Obezite) Tedavi Merkezi dünya standartlarında hizmet vermek üzere yola çıktı.

Ameliyathane

Modern cihazlarımızla donanımlı olarak hizmet veren ameliyathanemizde 24 saat boyunca; tüm cihazları etkin olarak kullanabilen ve tüm ameliyat tekniklerini bilen, her türlü cerrahi girişimde görev alabilecek hemşirelerimiz hizmet vermektedir.

Kadın Doğum

Gebe izlem sürecinden başlayarak; doğum öncesi, doğum ve sonrasında karşılaşabilecek sorunları en aza indirgemek için poliklinik ve klinik hemşirelerimiz hastalarımıza, tıbbi tedavi ve bakımın yanı sıra psikolojik destek, eğitim ve rehberlik hizmetlerini birebir vermektedir.

Acil Servis

Acil servis sağlık çalışanları; acil servise başvuran hastaların ilk tıbbi tedavi ve ilk müdahalelerinin en kısa sürede, en güvenli ve en etkin şekilde sağlanması için kalite standartları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Eğitim

Modern tıbbın yeniliklerini, hizmetlerde dünya standartları düzeyine erişmek amacıyla; en etkin ve verimli hizmeti sunabilmeleri için personelimiz, her alanda çalışabilecek şekilde hizmet içi eğitimlere ve rotasyonlara tabi tutulmaktadır.