Güzelliğinize Güzellik Katın

Youlaser MT ve Duetto MT cihazları ile güzelliğinize güzellik katın. Uzman dermatolog eşliğinde yapılan tedavilerimiz hakkında bilgi ve randevu almak için Kozmetoloji ünitemize başvurunuz. Devamı için...

4D Ultrason ile Bebeğiniz Artık Daha Güvende

4D Ultrason doğumsal anomaliklerde erken tanının konulması, hamilelik süresinde oluşabilecek tehlikeleri azaltacak, aileleri doğum esnasında hoş olmayan sürprizlerden uzak tutacak ve doğum sonrası bebeğe gerekebilecek bir takım ameliyatlar için uygun koşulların önceden hazırlanmasını sağlayacaktır.

Saç Ekim Merkezi

Hastanelerimizde PRP destekli FUE yöntemiyle saç ekimi yapılmaktadır. Uzman kadromuz eşliğinde yapılan tedavilerimiz hakkında merak ettikleriniz için Saç Ekim Merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Devamı için...

SağlıkMetre

SağlıkMetre, Lokman Hekim Hastaneleri ve Turkcell işbirliği sonucunda ortaya çıkmış, kronik hastaların etkin takibini amaçlayan yenilikçi bir sağlık hizmetidir. Devamı için..

Mikroplu Havuz ve Deniz Suyuna Dikkat!

Erişkinlerle birlikte çocuklarında faydalandığı havuzlar tüm kullananların sağlığını yakından ilgilendiriyor. Yaz aylarında havuz ve deniz kaynaklı bazı enfeksiyonların görülme olasılığı çok daha yüksek. Devamı için..

Çocuk Cerrahisi

Çocuk Cerrahisi bölümü uzman doktor ve hemşire kadrosuyla Lokman Hekim Ankara Hastanesinde hizmet vermeye başlamıştır. Devamı için..