Ortopedi ve Travmatoloji

Yoğun bakım destekli ameliyathanemiz, ortopedik ameliyat masası, modern görüntüleme cihazları, portabl röntgen cihazı ve son teknolojik özelliklere sahip artroskopi cihazı ile her türlü ortopedik ameliyatların yapılabileceği alt yapıya sahiptir. Devamı İçin...

Doğum Paketi

Gebelikte yapmış olduğunuz sağlık harcamalarınızı ve doğum giderlerinizi düşünmeyin. Lokman Hekim Hastaneleri Doğum Paketi hizmetinizde. Devamı için... 

Enjeksiyon için evden çıkmanıza gerek olmadığını biliyor muydunuz?

Hastanemizden alacağınız pek çok hizmeti evinizin konforunda almak için Evde Sağlık ve Bakım Birimimize başvurabilirsiniz. 

Yaza girmeden istenmeyen tüylerden kurtulun

Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve güvenilir yolu olan lazer epilasyon, hem estetik açıdan iyi görünmek; hem de sağlıklı olmak isteyen herkes için.

Tıbbi Onkoloji Kliniğimiz Açılmıştır

Tıbbi Onkoloji, erken tanı, tarama, kanserden korunma, kanserli kişilerin tedavisi alanlarını kapsayan bilim dalıdır. Kanserin her aşaması tıbbi onkolojiyi ilgilendirir.

Girişimsel Radyoloji Kliniğimiz Açılmıştır

Radyolojinin tedavi edici bölümü olan girişimsel radyoloji; görüntüleme kılavuzluğunda, minimal invaziv yöntemler ve perkütan (ciltten girilerek) tedaviler ile gerçekleştirilmektedir.