Hematoloji

Hematoloji, anemi (kansızlık), kanamalar, lösemi (kan kanseri, akut ve kronik lösemi), multipl miyelom ile benzeri rahatsızlıklar başta olmak üzere; kemik iliği, lenf sistemi ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyen bilim dalıdır. Sincan hastanemizde hematoloji ile ilgili tüm hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. 

daha fazla bilgi

Evde Bakım ve Sağlık Hizmetleri

 Sağlıklı yaşayalım, sağlıkla yaşlanalım. 

Evde Bakım bireylere ve ailelerine, ihtiyaç duydukları sağlık ve bakım hizmetlerinin, kendilerini en rahat hissettikleri ortamda sunulmasıdır. Lokman Hekim Evde Bakım Hizmetleri, tüm ayrıcalıklarıyla sizlerle...   

 

daha fazla bilgi

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sincan hastanemizde haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. (Pazartesi - Salı - Cuma - Cumartesi; saat 24.00'a kadar, Salı - Perşembe; saat 22.00'a kadar, Pazar günleri saat 20.00'a kadar hastalarımıza hizmet vermekteyiz.)

daha fazla bilgi

Yaşanabilir Bir Çevre İçin ‘Her Bebeğe Bir Fidan Kampanyası’

Lokman Hekim Hastaneleri olarak, dünyaya gelen her bebeğin temiz bir çevre de yaşaması için ÇEKUD ile birlikte ‘’Her Bebeğe Bir Fidan’’ kampanyasını başlattık. Devamı İçin...

Online Randevuda %5 İndirim

Lokman Hekim Sincan Hastanemiz için alacağınız e-randevularda, muayane ücretlerinde %5 indirim uygulanmaktadır.

Bebek Bakımı ve Beslenmesi Hakkında Herşey

Prof. Dr. Musa Kazım ÇAĞLAR sizler için bebek bakımının inceliklerini anlattı.

daha fazla bilgi

İlk Buluşma! ‘’Doğum Fotoğrafçılığı’’

Tarifi olmayan bir deneyim olarak annelik ve babalığın ilk anlarını size kalan en kıymetli hazine haline getirmek için ‘’Doğum Fotoğrafçılığı’’ hizmet paketlerimiz ile sizlerin yanındayız.

daha fazla bilgi